Cruise wszechmogący

przejdź do komentarzy

Numer dwa wśród Scjentologów. Pikantne szczegóły z życia Toma.

tom cruise tom cruise/ © PR Photos


Trochę ciężko w to uwierzyć... Artykuł opublikowany w Daily Mail jest nużąco długi, ale pełen sensacji. Postaramy się wyciągnąć z niego to, co najciekawsze.

Według niego Tom Cruise to numer dwa scjentologicznego świata, a jego córeczka Suri została poczęta tak, jak w książce i filmie Dziecko Rosemary, będąc prawdziwym potomkiem nie Toma, a założyciela sekty, L. Ron Hubbarda.

Związek aktora i przywódcy ruchu, Davida Miscavige, jest tak silny, że guru wybrał się w podróż poślubną razem z Katie Holmes i gwiazdorem.

Do rozwodu aktora i jego drugiej żony, Nicole Kidman, przyczynił się właśnie Miscavige, który uważał aktorkę za zagrożenie - jej ojciec był psychologiem, a ona sama nie wykazywała takiej gorliwości, jak jej małżonek. Dlatego trzeba było oczyścić to małżeństwo z "ziarna wątpliwości".

Obecnie Kidman nie wypowiada się na temat Scjentologii. Ponoć boi się, że media wejdą w posiadanie pewnych taśm, którymi dysponuje sekta. Są tam nagrane wywiady z aktorką, która wypowiada się m.in. na temat życia seksualnego.

- Jeśli znasz każdy szczegół czyjejś sfery seksualnej, masz nad tą osobą kompletną władzę. W Scjentologii wszystko obraca się wokół seksu - powiedział syn założyciela sekty (który nie jest już jej członkiem) w wywiadzie dla Playboya. - Zawsze w pierwszej kolejności chcieliśmy poznawać ludzkie dewiacje. Wtedy możesz wodzić ich za nos. Albo obiecujesz, że spełnisz ich erotyczne zachcianki, albo grozisz, że je ujawnisz.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!