Czarno - biali Tom Cruise i Katie Holmes

przejdź do komentarzy

Ich wspólny wywiad i sesja dla T Magazine.

tom cruise tom cruise/ © PR Photos
Katie Holmes razem ze swoim mężem Tomem Cruisem wzięli udział w sesji zdjęciowej do najnowszego wydania magazynu T Magazine.

W wywiadzie oboje opowiadają o karierze, sławie i życiu rodzinnym.

Katie o jej wizerunku:

- Wykreował się mylny wizerunek mnie jako osoby, która nie ma żadnej kontroli nad swoimi życiem, tylko dlatego, że stałam się żoną. A to nie prawda. Podejmuje w życiu decyzje w których nikt mi nie pomaga. Kiedy spotkałam Toma, byłam totalnie zakochana. Podziwiałam go jako nastolatka. Śledziłam jego filmy, wieszałam plakaty na ścianie i zastanawiałam się jaki on jest? A kiedy się pierwszy raz zobaczyliśmy, okazał sie taki kochany i czuły. Można być i gwiazdą i zwykłym człowiekiem. On sprawia, że czuje się cudownie.

Katie o projektowaniu ubrań:

- Uwielbiam różne projekty, może to być film, projektowanie ubrań lub przyjęcie. Zapytałam Suri kim chce być na Halloween, a ona odpowiedziała, że chce być Halloween. Znalazłam więc pomarańczowy materiał, uszyłam kostium dla niej i dla siebie. Byłyśmy jak dwie dynie.

Tom o marzeniach Katie o tym, żeby go poślubić:

- Jako młoda dziewczyna Katie marzyła żeby wziąć ze mną ślub. A ja nie chciałem jej zawieść. Wiedziałem, że chce poślubić Katie od chwili gdy ją spotkałem. Kupiłem pierścionek zaręczynowy od razu po naszym pierwszym spotkaniu. W pewnym momencie myślałem, że to ona poprosi mnie pierwsza o rękę, dlatego zmieniłem temat, bo to ja chciałem to zrobić.

Jak Wam się podoba sesja pary?Tom Cruise i Katie Holmes

Tom Cruise i Katie Holmes

Tom Cruise i Katie Holmes

Tom Cruise i Katie Holmes

Tom Cruise i Katie Holmes

Tom Cruise i Katie Holmes

Tom Cruise i Katie Holmes
.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!