Czego już NIGDY nie będzie mogła zrobić Meghan jako księżna

przejdź do komentarzy

Sporo tych zakazów...

meghan markle meghan markle/Forum/The Mega Agency / Instagram
Meghan Markle już jako kandydatka żona księcia Harry’ego musiała nauczyć się zasad jakie panują w rodzinie królewskiej. Początkowo nie było łatwo, ale pomału Meghan zaczęła uczyć się królewskiego dress codu.

WPADKA na ślubnym zdjęciu Meghan i Harry'ego

Meghan w dniu zaręczyn z księciem ogłosiła zakończenie kariery aktorskiej. To samo dotyczyło byłej gwiazdy Hollywood Grace Kelly, która musiała rozstać się z karierą na rzecz związku z księciem Monako. Meghan była świadoma tego, że porzuca aktorstwo dla miłości. Jednak na wiele rzeczy księżna już sobie nie będzie mogła pozwolić.

Pierwsze wystąpienie publiczne Meghan w porównaniu do Kate Middleton

Księżna Sussex już nigdy nie będzie mogła zrobić zakupów w pojedynkę np. w galerii handowej, nie może też prowadzić żadnego samodzielnego konta na mediach społecznościowych, nie może też używać jaskrawych, kolorowych lakierów do paznokci. Niedopuszczalny jest kolor czerwony. Nie może też robić sobie popularnego selfie, które królowa Elżbieta II nie toleruje w swojej rodzinie.

Królewska etykieta zabrania też jedzenie publicznie (nie licząc oficjalnych obiadów czy kolacji). Królowa nie toleruje również gołych nóg, księżna musi mieć obowiązkowo rajstopy. Co za tym idzie bikini również odpada - pokazanie się z stroju kąpielowym jest surowo zakazane.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (11): sortuj