Czego żałuje Edyta Górniak

przejdź do komentarzy

Negatywne emocje Steczkowskiej i tatusiowie syna Tamary Arciuch.

edyta górniak edyta górniak/ © KAPiF
Twoje Imperium wyjaśnia niewygodną sytuację Tamary Arciuch - jej drugi syn to ponoć dziecko Bartka Kasprzykowskiego. W dokumentach jako ojciec figuruje jednak mąż aktorki. A to przecież ktoś zupełnie inny. Sytuacja pogmatwana i nieco trudna. Okazuje się jednak, że romans Arciuch zaczął się już dawno, dawno temu - wcześniej, niż głosi oficjalna wersja.

Fakt pisze o kolejnym niepowodzeniu Ewy Szabatin - miała uczyć na Cyprze tańca. Darmowych wczasów jednak nie będzie, bo biuro podróży wycofało się z powodu "kwestii finansowych". Czyżby Szabatin wciąż gwiazdorzyła?

Niemal wszyscy są zdania, że Edyta Górniak zachowuje się co najmniej, jakby postradała zmysły. Oddając się mediom opowiada o mężu, kreśląc obraz tyrana. Informatorzy Faktu twierdzą jednak, że Edzia powoli żałuje. Czyżby rzeczywistość poza złotą klatką okazała się być zbyt szara?

Justyna Steczkowska kończy karierę? Informator Faktu twierdzi, że piosenkarka jest o krok od podjęcia takiej decyzji. Ponoć towarzyszą jej "same złe emocje". Trudno, by było inaczej, gdy jest się jedną z najbardziej irytujących piosenkarek.

Gwazdy na prochach - okazuje się, że polskie gwiazdy mają problemy z nadużywaniem leków nasennych. Maryla Rodowicz już opowiedziała o tym tabloidom. Twoje Imperium twierdzi też, że problem z bezsennością mają Maciej Maleńczuk, Paweł Kukiz i Paweł Wilczak.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!