Czy Caitlyn Jenner CAŁKOWICIE zmieni płeć?

przejdź do komentarzy

Robi już pierwsze "PRZYMIARKI".

caitlyn jenner caitlyn jenner/FameFlynet,
Caitlyn Jenner (66 l.) po raz kolejny zaskakuje. W swoim programie I am Cait spotkała się z dr. Marci Bowers (58 l.), która jest jedną z najbardziej znanych lekarzy przeprowadzających zmianę płci. Co więcej, sama doktor również jest... osobą transpłciową.

Zobacz więcej: Caitlyn Jenner POCAŁOWAŁA Kris na wizji!

Jenner nie dokonała pełnej metamorfozy do tej pory, ponieważ zdecydowała na pozostawienie sfer intymnych dla siebie. Chciała dowiedzieć się przy tym, jak wygląda ten zabieg oraz na czym on tak właściwie polega.

Lekarka odpowiedziała jej, że:

Wszystko, co ma mężczyzna, ma także kobieta. Poważnie, to jest podstawa tej operacji. Na poziomie embrionalnym każdy jest dziewczynką, a dopiero potem dokonuje się "przemiana" w chłopca. To, co robimy podczas tego zabiegu, to po prostu cofanie pewnych procesów.


Mimo że celebrytka stwierdziła, że ten temat jest dla niej bardzo niekomfortowy, to chciała się dowiedzieć jednego, bardzo ważnego szczegółu. Otóż chciała się dowiedzieć... czy dalej będzie odczuwać orgazm.

Zobacz więcej: CAITLYN JENNER STWORZYŁA WYJATKOWĄ SZMINKĘ DLA MAC

Lekarka wytłumaczyła jej, że zdecydowana większość osób po takiej operacji dalej odczuwa orgazm i przyjemność z seksu. Caitlyn nie jest jednak przekonana co do pełnej metamorfozy, ale chce rozmawiać o ewentualnych konsekwencjach. W programie powiedziała:

Nie mam pojęcia, co przyniesie przyszłość, ale jest to dla mnie naprawdę bardzo interesujące, aby porozmawiać o tej kwestii.


To może być dalej przedmiotem dyskusji, ponieważ Cait wielokrotnie mówiła, że... dalej jej się podobają kobiety. Na pytanie jednej z koleżanek, czy planuje umawiać z mężczyznami, odpowiedziała wymijająco:

Nie wiem!


Czy uważacie, że Caitlyn w końcu tego dokona? Ciekawe co na to jego była żona Kris Jenner?
Czy Caitlyn Jenner CAŁKOWICIE zmieni płeć?

Czy Caitlyn Jenner CAŁKOWICIE zmieni płeć?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!