Czy Cody Simpson spotyka się z Kylie Jenner?

przejdź do komentarzy

Dałby się wciągnąć do klanu Kardashianów?

cody simpson cody simpson/© PR Photos
Wszystkim, którzy zechcą umawiać się z najmłodszymi latoroślami klanu Kardashianów, powinna się szybko zapalić w głowie czerwona lampka. Dziewczyny - podobnie jak ich starsze siostry - są pod ciągłym obstrzałem paparazzi i raczej nie mogą liczyć na spokojne prywatne życie. Jeśli więc ktoś chce się szybko podlansować - umawianie się z nimi to dobry pomysł. Jeżeli jednak liczy na prawdziwe uczucie i kameralną atmosferę, może się rozczarować.

Dowód - Cody Simpson, australijski wokalista, kilka razy spotkał się z Kylie Jenner. Parę wspólnych wyjść wystarczyło, by media plotkarskie zaczęły łączyć go z Kylie i pytać o wspólne plany.

- Kylie jest moją przyjaciółką - wyjaśnia tymczasem Cody. - Poznaliśmy się niedawno i spotkaliśmy się parę razy. Ona jest też dobrą znajomą mojej siostry...

- Kilka razy widziano nas razem w publicznych miejscach - kontynuuje piosenkarz. - Ludzie uwielbiają dopisywać do takich rzeczy swoje własne historie, mówić, że spotykamy się na randkach i jesteśmy w związku. Ale ja jestem bardzo zajęty i trudno byłoby mi dziś być w związku. To musi poczekać - wyjaśnił Simpson.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!