Czy Dakota Johnson była słodkim dzieckiem? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Możecie się przekonać.

dakota johnson dakota johnson/Fame/Flynet, Instagram
O tej dziewczynie jest ostatnio bardzo głośno. Wielu uważa, że córka Melanie Griffith zupełnie nie nadaje się do roli panny Steel w 50 twarzy Greya. Produkcja chyba też nie jest do końca zadowolona z aktorki, bo sceny seksu musiały być niedawno powtarzane. Tak czy siak, premiera głośnej produkcji zbliża się wielkimi krokami. Zobaczymy ją już od 14-ego lutego. Plotki głoszą, że Dakota Johnson (25 l.) czuje ogromną presję i czyta negatywne komentarze na swój temat w sieci, którymi bardzo się przejmuje. Kto wie, może ta dama jeszcze nas zaskoczy i po seansie w kinie zaczniemy pałać do niej ogromną sympatią. Spójrzcie tylko na to zdjęcie. Czyż Dakota nie jest słodka?

Mowa o fotografii, którą zamieściła w sieci mama aktorki. Na zdjęciu panna Johnson ma cztery latka, jest uroczą blondynką i chwali się swoim tatuażem. Ozdoba, oczywiście, jest tymczasowa, ale dziewczynka pęka z dumy.

Myślicie, że Dakota po tak mocnym wejściu na czerwone dywany długo się na nich utrzyma? Wróżycie jej oszałamiającą karierę?

 


Czy Dakota Johnson była słodkim dzieckiem? (FOTO)

Czy Dakota Johnson była słodkim dzieckiem? (FOTO)

Czy Dakota Johnson była słodkim dzieckiem? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!