Czy Doda zostanie panią Haidar?

przejdź do komentarzy

"Nie wyobrażam sobie, żebym do końca życia miała udawać obrażoną rozwódkę."

doda doda/© KAPiF
Doda (31 l.) ma już na swoim koncie kilka związków, które rozpadły się z łomotem. Pierwsza wielka miłość piosenkarki to oczywiście Radek Majdan, u boku którego Rabczewska zaczęła karierę. Ich małżeństwo nie przetrwało, ale dziś oboje mówią o sobie z sympatią.

Kolejne uczucie okazało się kompletnym niewypałem. Związek z Adamem Darskim zakończył się dla Dody fatalnie. Piosenkarka długo nie mogła się otrząsnąć po rozstaniu, które zafundował jej ukochany.

Potem był krótki epizod z choreografem - Błażejem Szychowskim.

Potem przez dłuższą chwilę Doda była sama.

Aż do niedawna - nowy związek z Emilem Haidarem dodał jej skrzydeł. Rabczewska jest wreszcie szczęśliwa; na pierwszy rzut oka widać, że znalazła faceta, który do niej pasuje.

Co zatem z planami ślubnymi? Czy Rabczewska chce jeszcze raz wyjść za mąż?

Za każdym razem, gdy ktoś zadaje mi pytanie, czy chciałabym wyjść za mąż, to odpowiadam, że tak, oczywiście. Nie wyobrażam sobie, żebym do końca życia miała udawać obrażoną rozwódkę i to się na pewno stanie – prędzej czy później. Ale jeśli chodzi o planowanie ślubu, to nie mam podjętych żadnych konkretnych decyzji. Na pewno nie chciałabym robić z tego jakiegoś wielkiego zamieszania, bo podejrzewam, że byłabym strasznie poirytowana tym szumem i gdzieś zgubiłabym tę przyjemność, którą miałabym czerpać ze składania przysięgi - powiedziała Doda w rozmowie z Faktem.


Chyba więc nie będzie hucznej imprezy, ale kameralna uroczystość. Kto wie, może przyjdzie moment, kiedy Doda, która zawsze powtarzała, że nie chce mieć dzieci, stwierdzi, że czas na bycie mamą?

Cały wywiad z Dodą znajdziecie na stronie Faktu.
Czy Doda zostanie panią Haidar?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!