Czy Edyta Górniak za¶piewa w duecie z Kupich±?

przejdĽ do komentarzy

Na razie wyginała z nim ciało w Jak Oni ¦piewaj±.

jak oni ¶piewaj± jak oni ¶piewaj±/© KAPiF
Ten odcinek Jak Oni ¦piewaj± był wielkim prezentem dla fanów Piotra Kupichy, który zasiadł w fotelu czwartego jurora. Zadowoleni musieli być również fani Edyty Górniak. Piosenkarka tego wieczoru przyjmowała życzenia urodzinowe, a w pewnym momencie dała się nawet ponie¶ć i zatańczyła...

Zacznijmy jednak od pocz±tku. Decyzj± widzów z programem pożegnał się Żora Korolyov. Jeszcze jedn± szansę dostała Elżbieta Romanowska. Tym razem gwiazdy wykonywały utwory estradowe.

Anna Mucha udowodniła, że można ¶piewać gorzej od Mandaryny. Duże emocje wzbudził za to Artur Chamski, który za¶piewał piosenkę grupy Feel A gdy jest już ciemno. Jego wykonanie nie było prób± skopiowania sposobu ¶piewania Kupichy. Chamski poszedł własn± drog± i wypadł - jak zwykle - znakomicie.

Po tym występie ze swego miejsca podniosła się Edyta Górniak. Zapytała fanów czy chcieliby usłyszeć j± w duecie z Piotrem Kupich±, czym wywołała entuzjazm publiczno¶ci. Nie doszło jednak do wspólnego ¶piewania, za to Edyta zatańczyła z Kupich± w rytm piosenki Wyginam ¶miało ciało. Trzymamy jednak za słowo i czekamy na duet wokalny.

Największa sensacj± wieczoru okazał się jednak wykonanie piosenki Edyty Gepert Och, życie kocham cię nad życie przez Karolinę Nowakowsk±.

- Najlepszy występ, najlepsza interpretacja, największe uznanie - nie mogła się nachwalić Ela Zapendowska. Edyta Górniak nie potrafiła ukryć wzruszenia. Powiedziała, że było to najlepsze wykonanie tej edycji.

- Jestem bardzo dotknięta i bardzo ci dziękuję, za¶piewała¶ to z moj± wrażliwo¶ci± - mówiła do Nowakowskiej. Kupicha za¶ stwierdził, że aktork± powinna się bardzo szybko zainteresować duża wytwórnia.

Zagrożone odej¶ciem w przyszłym tygodniu s± Elżbieta Romanowska oraz Aleksandra Szwed.


Jak Oni ¦piewaj±

Jak Oni ¦piewaj±

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!