Czy inteligencja Dody to chwyt marketingowy?

przejdź do komentarzy

Powraca temat sprzed 4 lat. AKTUALIZACJA

doda doda/ © KAPiF

Temat stary jak świat, czyli plotka o rzekomej wysokiej inteligencji Dody. W związku z szeroko zakrojoną akcją marketingową pt. "Inteligentna Doda" cztery lata temu stowarzyszenie opublikowało też następujący komunikat:

Stowarzyszenie nie prowadzi żadnej działalności zmierzającej do popierania jakichkolwiek przedsięwzięć komercyjnych zarówno grup ludzi jak i poszczególnych osób.

Publiczne deklaracje osób będących członkami Mensy Polskiej jak również i tych, które pozytywnie zaliczyły test kwalifikacyjny, lecz do stowarzyszenia nie przystąpiły, są wyrazem ich osobistych poglądów i jako takie nie mogą być utożsamiane z oficjalnym stanowiskiem stowarzyszenia lub udzieleniem przez nie poparcia. Jednocześnie Mensa Polska informuje, że posługiwanie się przez takie osoby nazwą stowarzyszenia w publicznych wypowiedziach bądź publikacjach na swój temat służące zdobyciu rozgłosu kosztem stowarzyszenia jest naruszeniem norm etycznych panujących wśród członków Mensy Polskiej.


Menedżerka Dody dysponuje jednak oficjalnym potwierdzeniem prawdziwości wyniku testu na inteligencję. Tutaj możecie je zobaczyć. Ponadto Dorota Rabczewska figuruje w spisie polskich mensan, których lista dostępna jest na oficjalnej stronie Mensy (link tutaj).

Aktualizacja!
Wcześniej wskutek błędu zamieściliśmy informację, że Dody nie ma na liście, za co przepraszamy i co jest z naszej strony oczywistym błędem.

Przedstawiony dokument w zasadzie nie pozostawia wątpliwości, ale wojna trwa, a filmik znaleziony przez Marjolkę tylko podsumowuje krążące plotki i oświadczenia.

Cóż, inteligentna Sharon Stone też robi głupstwa, więc można jedynie stwierdzić, że inteligencja wcale nie idzie w parze z mądrością. Niestety.

Tu znajdziecie najnowsze zdjęcia Dody.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!