Czy jesteś gotowa do zaręczyn? Sprawdź!

przejdź do komentarzy

Zaręczyny to chwila, która zaważy na całym Waszym przyszłym życiu. Zastanawiasz się, czy ten moment właśnie nadszedł? Sprawdź, czy jesteś gotowa, żeby powiedzieć TAK!

zaręczyny zaręczyny/ACLARI Diamonds

1. Widzisz nie tylko zalety, ale także wady swojego partnera


Choć czas, kiedy patrzyłaś na swojego ukochanego wyłącznie przez różowe okulary, bezpowrotnie minął, to nie znaczy, że Wasz związek się wypalił. Wręcz przeciwnie! Dopiero wtedy, gdy dostrzegasz i akceptujesz jego wady, znasz jego mocne oraz słabe strony, jesteś gotowa rozpocząć z nim wspólne życie.

2. Częściej oglądasz pierścionki z diamentem


Przystajesz przed wystawami sklepów jubilerskich. Ukradkiem zerkasz na pierścionki na palcach koleżanek z pracy. Może nadchodzące święta to czas, aby delikatnie podsunąć ukochanemu pomysł na świąteczny prezent?

Czy jesteś gotowa do zaręczyn? Sprawdź!

3. Możecie rozmawiać o wszystkim


Nie macie przed sobą tajemnic. Wie o Tobie więcej niż najlepsza przyjaciółka – dotychczas najwierniejsza powierniczka Twoich sekretów. Na dodatek masz pewność, że wszystko, co powiesz, pozostanie między Wami. Do niego pierwszego dzwonisz z informacją, że szef Cię zdenerwował, koleżanka pochwaliła nową sukienkę lub że znalazłaś w sieci pomysł na nową aranżację łazienki.

4. Myślisz o wspólnej przyszłości


Zdajesz sobie sprawę, że ślub to dopiero początek. Gdy opadnie weselny kurz, czeka Was wiele radosnych, ale także trudnych chwil. Myśląc o przyszłości, wykraczasz znacznie dalej niż przyszłe wakacje, Boże Narodzenie czy sylwester. Uwzględniasz w niej obecność swojego partnera, a także jego pragnienia i potrzeby. Zastanawiasz się, czy zmiana pracy wpłynie na Wasze relacje. Wyobrażasz sobie nie tylko wesele, ale także wychowywanie dzieci i wspólną starość.

5. Potraficie rozwiązywać konflikty na drodze pokojowej


Doskonale znacie swoje temperamenty i wiecie, kiedy wybuch złości należy przeczekać. Nie masz problemu z tym, żeby pierwsza wyciągnąć rękę na zgodę, ponieważ bardziej zależy Ci na Waszej relacji, niż na tym, żeby zawsze mieć ostatnie słowo. Jednocześnie wiesz, kiedy warto postawić na swoim. Jeżeli opanowaliście trudną sztukę kompromisów, to znak, że jesteście gotowi, aby przenieść Wasz związek na wyższy poziom.

6. Macie takie same priorytety


Wiesz, że to, co jest ważne dla Ciebie, jest istotne także dla niego. Rodzina, dom, praca, kariera, pasje – jeśli macie podobne poglądy na najważniejsze sprawy, w przyszłości dużo łatwiej unikniecie nieporozumień.

7. Twoja rodzina i przyjaciele go uwielbiają


Koleżanki ciągle mówią, jak dobrze trafiłaś. Przedstawiłaś go nie tylko rodzicom, ale także ukochanej babci i dalszej rodzinie, gdy tylko była ku temu okazja. Potrafi godzinami siedzieć z Twoim tatą w garażu, a z bratem dyskutować o ostatnim meczu piłkarskim. Jeśli Twój ukochany stał się nieodłączną częścią Twoich planów na przyszłość, to znak, że jesteś gotowa powiedzieć TAK.


Opracowanie:

ACLARI Diamonds

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!