Czy Jolie i Clooney to HIPOKRYCI? Oto drugie dno!

przejdź do komentarzy

Internauci: Niech Clooney przyjmie uchodźców chociaż do jednego ze swoich domów!

angelina jolie angelina jolie/FameFlynet,

Dzisiaj niecodzienny temat. Będzie trochę poważniej i subiektywnie o działaniach Angeliny Jolie (40 l.) oraz George'a Clooneya (54 l.). Dlatego zaznaczamy, że opinię należy wyrobić sobie najpierw samemu i prosimy, aby do artykułu odnieść się z dystansem.

Żona Brada Pitta (52 l.) odwiedziła uchodźców w Libanie. Stwierdziła w wywiadzie, że ich sytuacja jest tragiczna i potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Aktorka odwiedziła obóz w dolinie Bekaa, gdzie pomoc znalazło dziesiątki tysięcy uchodźców z Syrii.


Angelina Jolie w obozie dla uchodźcówZobacz więcej: Nowy dom Angeliny Jolie i Brada Pitta

Joile, która jest wysłanniczką ONZ powiedziała, że:

Nie możemy działać tylko udzielając pomocy humanitarnej zamiast podejmowania działań dyplomatycznych i poszukiwania rozwiązań politycznych - powiedziała na konferencji prasowej.


Natomiast George Clooney ze swoją żoną Amal (38 l.), w jednym z wywiadów, powiedzieli, że kryzys imigrancki to porażka Ameryki. Stwierdzili również, że dla imigrantów jest potrzebna niezbędna pomoc oraz zakwaterowanie.

Choć powyżsi celebryci prześcigają się w komentarzach na temat imigracji oraz domagają się coraz to większej pomocy finansowej dla uchodźców, to jak twierdzą zagraniczne serwisy informacyjne - chyba o czymś zapomnieli.

Kiedy Clooney mówi o potrzebie zakwaterowania oraz zwiększenia zasiłków dla imigrantów, dlaczego nie zaproponuje umiejscowienia ich w swoich willach? Aktor, wraz z żoną mają aż pięć ogromnych domów, podczas gdy Angelina i Brad Pitt posiadają trzy bardzo duże rezydencje.

George Clooney wywiadGeorge Clooney - domyMałżeństwo Clooneyów posiadają dwie wille w Laglio we Włoszech, posiadłość z dziewięcioma sypialniami w Berkshire, która warta jest 10 milionów funtów. Dom letniskowy na jednej z plaż w Meksyku oraz posiadłość w Los Angeles. Angelina Jolie z mężem posiadają wielką posiadłość w Brignoles, która kosztowała aż 35 milionów dolarów. Ponadto mają dom o wartości 4.5 milionów dolarów w Nowym Orleanie oraz willę w Los Feliz (Kalifornia).

Internauci zastanawiają się, czy celebryci, którzy głośno mówią o problemach imigracji, sami nie mogą na przykład... użyczyć tych miejsc na noclegi? Skoro łatwo im mówić o "pomocy" dla uchodźców, którzy - niestety - w większości są mężczyznami w sile wieku. Na dodatek, jak mówią statystyki oraz liczne relacje, są to osoby, które nie uciekają przed działaniami wojennymi, a wręcz przeciwnie - szukają wysokich zasiłków.

HIPOKRYZJA Angeliny Jolie i George'a Clooney'a

George i Amal ClooneyŁatwo bowiem oceniać rządy i atakować kraje, które sprzeciwiają się przymusowym kwotom imigracyjnym, nie chcą u siebie imigrantów ekonomicznych oraz nie mogą się zgodzić na zwiększenie zagrożenia terrorystycznego. Według Internautów ocenianie krajów, że są "nie tolerancyjne", "popełniają błąd" oraz "jeszcze tego pożałują" jest nieodpowiedzialnością. Dodatkowo tylko potęgują niechęć do obcych ludzi.

Angelina Jolie majątekAngelina i Brad Pitt posiadają majątek wartości 272 milionów dolarów. Owszem, pomagają przy tym najuboższym, temu nie da się zaprzeczyć, ale czy mogą wymagać tego również od rządów, które nie mogą sobie poradzić z tym kryzysem?

Zobacz więcej: George kupił Bradowi dwa domy

HIPOKRYZJA Angeliny Jolie i George'a Clooney'a

Angelina JolieGniew internautów wywołały komentarze Georga Clooneya, który stwierdził, że należy pomóc imigrantów za wszelką cenę, nie patrząc na konsekwencje.

Na forach internetowych dominuje opinia, że należy pomóc matkom, dzieciom oraz starcom. Z drugiej jednak strony, internauci zastanawiają się, czy ci aktorzy naprawdę wiedzą, jaki jest procent tych osób w napływie imigrantów?

Jak Wy się odnosicie do tej sytuacji? Czy powyżsi celebryci dobrze robią, mówiąc głośno o tym problemie, który obecnie jest największym kryzysem imigracyjnym od czasów II wojny światowej?

HIPOKRYZJA Angeliny Jolie i George'a Clooney'a

Angelina Jolie i Brad PittCzy Waszym zdaniem internauci słusznie atakują Angelinę oraz George'a?
HIPOKRYZJA Angeliny Jolie i George'a Clooney'a

Brad PittHIPOKRYZJA Angeliny Jolie i George'a Clooney'a

Brad PittHIPOKRYZJA Angeliny Jolie i George'a Clooney'a

George Clooney


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!