Czy Karolina Emus zastąpi Natalię Siwiec? Media piszą o nowej Miss Mundialu

przejdź do komentarzy

Kim jest nowa Miss?

mundial mundial/Mat. prasowe
Karolina Emus od kilku dni pojawia się na stronach serwisów sportowych i plotkarskich. Kim jest okrzyknięta Miss Mundialu brunetka?

Sukces polskiej tancerki - wystąpiła z Robbie Williamsem na otwarciu Mundialu!

Modelka i fotomodelka Karolina Emus wzięła udział w wyborach miss - w 2007 roku została Miss Wielkopolski Nastolatek. Próbowała także swoich sił w aktorstwie - w 2012 roku brała udział w castingu. Ukończyła politologię ze specjalizacją dziennikarstwo i nowe media. Choć skończyła dziennikarstwo, jest też trenerem osobistym.

Karolina bardzo dba o swoją figurę i kondycję. Okazuje się, że to nie jedyna jej pasja sportowa. Modelka uwielbia piłkę nożną. W czasie Euro 2012 występowała jako cheerleaderka na stadionie Lecha Poznań, miasta z którego pochodzi. Tam też, w drużynie piłkarzy, znalazła swoją miłość. Przez jakiś spotykała się z piłkarzem z tego klubu. Zawsze mu kibicowała i była na każdym meczu, w którym grał jej ukochany.

Niestety miłość się skończyła, alezamiłowanie do piłki nie. Kiedy Karolina zamieszkała w Warszawie, poznała następnego przystojnego piłkarza, tym razem z Polonii. Jej życie znów zaczęło się kręcić wokół stadionu. Modelka do dziś uwielbia chodzić na mecze i już nie może się doczekać mundialu, aby pojechać do Rosji i kibicować naszej drużynie. Karolina wybiera się tam razem z siostrą.

Wybierzcie CIACHO polskiej drużyny narodowej (SONDA)

Na co dzień Karolina bierze udział w sesjach zdjęciowych, ćwiczy z klientkami na siłowni, ma też swój salon z opalaniem natryskowym. Nie ma chłopaka - rozstała się pół roku temu, zapewnia jednak, że nie czuje się samotna, bo ma swojego pieska.

Karolina prywatnie zna się z Natalią Siwiec - obie były sąsiadkami na Wilanowie. Mówi, że zawsze marzyła, żeby zrobić taka karierę jak ona.

Myślicie, że jej się uda?

Czy Karolina Emus zastąpi Natalię Siwiec? Media piszą o nowej Miss Mundialu

Czy Karolina Emus zastąpi Natalię Siwiec? Media piszą o nowej Miss Mundialu

Czy Karolina Emus zastąpi Natalię Siwiec? Media piszą o nowej Miss Mundialu

Więcej zdjęć Karoliny Emus znajdziecie w naszej galerii
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (52): sortuj