Czy Kinga Duda zamieszka ze swoim chłopakiem?

przejdź do komentarzy

Media dbają o cnotę prezydentówny.

kinga duda kinga duda/You Tube zrzut ekranu
Dziś kolorowa prasa skupia się na wywiadzie, jakiego tygodnikowi Dobry Tydzień udzielił dziadek Kingi Dudy, Jan Duda. Senior rodu mówił w nim między innymi o tym, czy jego wnuczka planuje wspólne mieszkanie z chłopakiem.

Kinga Duda, która uczy się na 1. roku prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, jest związana z Karolem Sabatowskim, 20-letnim studentem medycyny również na UJ. Jak zapewnia dziadek dziewczyny, prezydentówna nie ma na razie w planach dzielenia lokum z kawalerem. Dziadek o parze mówi w samych superlatywach:

To piękna para. Gdy na nich patrzę, przypominają mi się moje młodzieńcze lata i miłość do mojej przyszłej żony, Janiny.


Dziadek Kingi podkreśla, że dystans, jaki na razie dzieli partnerów, jest zgodny z nauką kościoła:

Kościół daje w tej materii dobre rady. Całe jego nauczanie jest po to, żebyśmy mieli z życia satysfakcję, żebyśmy byli szczęśliwi. Jeśli ktoś jest mądry, pojmie to, nie zrobi niczego, co mu zaszkodzi - podkreśla Jan Duda.


Córka Andrzeja Dudy nie zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy z rodzicami. Zaczęła studia w Krakowie i tam została. Mieszka w 70-metrowym mieszkaniu na jednym z krakowskich osiedli.

Ciekawe czy często gości pod oknami paparazzi? Kto, jak nie oni, będzie strzegł cnoty prezydentówny?Czy Kinga Duda zamieszka ze swoim chłopakiem?

Czy Kinga Duda zamieszka ze swoim chłopakiem?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!