Czy Kinga Duda zostawi Kraków i zamieszka w Warszawie?

przejdź do komentarzy

Atmosfera na uczelni nie jest ponoć najlepsza.

kinga duda kinga duda/© KAPiF
Kinga Duda (20 l.) nie ma lekko. Mimo że jest córką głowy państwa, wcale nie ma z górki. Ba! W niektórych sferach córka Andrzeja Dudy musi być przygotowana na krytykę - nawet, jeśli to jej tata, a nie ona, podejmuje kroki, które nie podobają się wszystkim wyborcom.

Andrzej Duda o swojej maturze i byciu dziadkiem

Po aferze z Trybunałem Konstytucyjnym pojawiły się negatywne komentarze pod adresem prezydenta. Formułowali je między innymi przedstawiciele środowiska prawniczego skupionego na Uniwersytecie Jagiellońskim - alma mater Dudy.

Kinga Duda studia


Tymczasem właśnie tam pierwszy rok studiów prawa kończy właśnie córka prezydenta. Tygodnik Dobry Tydzień pisze, że Kinga miała sporo nieprzyjemności:

Nie ma łatwego życia na uczelni. Środowisko prawnicze jest negatywnie nastawione do prezydenta. Musiała znosić drwiny ze strony kolegów, a nawet wykładowców.


Zobacz: Agata Duda pokazała swoje stare zdjęcie w długich włosach

Gdzie mieszka Kinga Duda?


Niedawno w mediach pojawiły się plotki, że Kinga Duda po 1. roku przeniesie się jednak do Warszawy i zamieszka z rodzicami. Magazyn pisze, że prezydentówna wraz z rodzicami podjęła decyzję w tej sprawie:

W Krakowie jest dużo spokojniej. Agata Kornhauser-Duda radziła jej, aby podobnie jak ona, usunęła się w cień i nie dawała powodów do tego, by o niej pisać. Przestrzegła, by unikała ryzykownych wyjść, które mogą być później pożywką dla plotek. Jak każda matka, martwi się o córkę. Uważa, że Kinga powinna żyć z dala od pokus wielkomiejskiego życia i show-biznesu - czytamy w Dobrym Tygodniu.


Wygląda więc na to, że Kinga Duda nie stanie się celebrytką, jak jej przepowiadano jakiś czas temu, gdy odwiedziła ze znajomymi jeden z warszawskich lokali.

Nie będzie tez zapewne blogerką, szafiarką ani modelką. Nadal będzie mieszkać w Krakowie i studiować na uczelni, którą wybrała.

Czyżby czekało ją pięć lat życia z dala od rodziców?

Zobacz: KINGA DUDA JEDNAK NIE BĘDZIE MODELKĄ? (FOTO)


Czy Kinga Duda zostawi Kraków i zamieszka w Warszawie?

Czy Kinga Duda zostawi Kraków i zamieszka w Warszawie?

Czy Kinga Duda zostawi Kraków i zamieszka w Warszawie?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!