Czy Maffashion rozbierze się dla magazynu CKM?

przejdź do komentarzy

Chcielibyście zobaczyć blogerkę w gorącej sesji?

maffashion maffashion/Instagram
Znamy wiele gwiazd, które przez lata odmawiały udziału w rozbieranych sesjach dla męskich magazynów, aż tu nagle znajdowaliśmy seksowne okładki z nimi w rolach głównych. Są też takie celebrytki, których w życiu nie posądzalibyśmy o chęć pozowania w gorących sesjach, tymczasem okazuje się, że dziewczyny nie odmawiają, ba! chętnie współpracują z ekipą magazynu, a efekty przerastają nasze oczekiwania.

Nie ma reguły - nawet na pozór skromne panie decydują się na eleganckie sesje dla Playboya.

Czy podobnie będzie z Maffashion?

Julia Kuczyńska do tej pory była bohaterką wielu sesji, ale zawsze pozowała w ubraniach. Jej zdjęcie zdobiły okładkę HOT Moda, czy przyjdzie taki czas, że zobaczymy Maff w znacznie bardziej odważnej sesji?

W najnowszym numerze CKM znaleźliśmy wywiad z przyjaciele Julii, Michałem Wilczewskim, czyli Wujaszkiem Liestyle. Wujaszek często robi zdjęcia Maff, stad pytanie CKM:

- Łącząc temat imprez i cycków: często współpracujesz z najsłynniejszą polską blogerką Julią Kuczyńską, czyli Maffashion...

- Chyba można uznać, że jesteśmy przyjaciółmi. Znamy się z Julkę od dawna, bardzo często współpracujemy – mamy wspólne projekty, prawie codziennie robię jej zdjęcia. Ubrane.

- No właśnie: kiedy w końcu rozbierzesz Maff?

- Ha, może kiedyś... Specjalnie o to nie zabiegam, bo oboje mamy inne zajęcia. Ale jeśli przyjdzie na to czas i Julia się zgodzi, to czemu
nie.


Czy Julia dostała już propozycję od CKM? Czy zgodziłaby się pozować w seksownej bieliźnie lub nawet bez niej? Ha! Sytuację komplikuje nieco fakt, że blogerka ma od niedawna chłopaka, który też może mieć na ten temat coś do powiedzenia. A może Czarek z Abstrachuje chętnie widziałby swoją ukochaną na okładce?

A Wy? Chcielibyście zobaczyć Maff w gorącej sesji?



#lananguyencom #underwear #SOON #ODponiedzialku #Wsprzedazy @lananguyencom @gimme.it.shop #case ☀🍤👙 👻 SNAPCHAT Maffashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Juliett K. (@maffashion_official)







@blackmilkclothing @gimme.it.shop #case

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Juliett K. (@maffashion_official)




#comingsoon

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Juliett K. (@maffashion_official)




Czy Maffashion rozbierze się dla magazynu CKM?

Czy Maffashion rozbierze się dla magazynu CKM?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!