Czy Marina pobije Dodę? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Świeża krew szykuje się do ataku.

marina łuczenko marina łuczenko/© mat.promocyjne
Wszyscy zastanawiają się, jak królowa Doda zareaguje na promocję Mariny Łuczenko. Tym bardziej, że młodą piosenkarką opiekuje się teraz jej (eks)przyjaciółka i menedżerka Maja Sablewska. Już mówi się o tym, że będzie to wojna wizerunkowa, jakiej jeszcze nie mieliśmy w naszym show biznesie.

Póki co możemy zobaczyć zdjęcia promocyjne Mariny przed wydaniem jej singla Glam Pop (Najnowszy singiel Mariny - Glam Pop (VIDEO)). Taki właśnie styl ma prezentować artystka. Będzie łączyć muzykę, taniec i modę. Dziewczyna ma możliwości, żeby sprostać zadaniu. Jest ładna, ma niezły wokal i zdolności aktorskie, co można było zobaczyć w serialu 39 i pół. A przy okazji zna angielski. W jej przypadku pogłoski o planach międzynarodowej kariery będą miały jakiekolwiek racje bytu.

Sablewska wie jak zainteresować media swoją podopieczną. Czy to będzie wystarczyło, żeby odnieść sukces? Czas pokaże. Mieliśmy już meteoryty muzyczne, które pojawiały się z wielkim hukiem i szybko gasły. Póki co możemy sobie obejrzeć stylizacje Mariny i jej nowe logo.


Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!