Czy Meghan Markle dobrze robi wiążąc się z NIM?

przejdź do komentarzy

Okiełzna jego temperament?

książę harry książę harry/
O podbojach księcia Harry’ego wiedzą wszyscy. Katie Nicholl postanowiła wydać książkę zatytułowaną Harry. Biografia, która będzie dostępna na polskim rynku pod koniec kwietnia.Czy mały książę Louis pojawi się na ślubie Meghan i Harry'ego?

Autorka wyłania obraz księcia stawiając go w świetle "playboya", co oczywiście ma swoje podstawy.

W 2005 roku Harry jeszcze mocno imprezował, szczególnie w klubie nocnym Mahiki na West Endzie w Londynie. Piękne kobiety, alkohol – nie kończyły się grzecznym powrotem do domu. Ówcześnie Harry był wtedy związany z Chelsą Davy, którą jawnie zdradzał. Ponadto miał również romans z grecką księżniczką Marią Olympią, Carą Delevingne, Ellie Goulding, czy Jenną Coleman.

Meghan Markle i książę Harry POKŁÓCILI się! Meghan UCIEKŁA!

O księciu rozpisywały się tabloidy. Wyciekły też pogłoski nawet o orgiach z udziałem prostytutek i o narkotykach… Myślicie, że Meghan Markle okiełzna taki temperament?
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 07-05-18, 23:30 cytuj
  Do oczka w głowie mogła dorosnąć, dziwna się stała w tym wszystkim.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 07-05-18, 23:26 cytuj
  LeXer - My Princess (Dj NeCol@ Whale Remix)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 07-05-18, 21:56 cytuj
  gość, 05-05-18, 20:38 napisał(a):

  trafione w sedno
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-05-18, 07:18 cytuj
  Ona ma takie parcie na bycie pierwsza kolorowa księżniczką w konserwatywnej rodzinie i państwie w białej Europie że wybryki Harrego to tylko maciupka niedogodność. Tytuł otrzymuje na całe życie i nawet po rozwodzie będą ta wycieraczkę tytułować z nienależną godnością a na popularności odgrzewając kotlety o tajemnicach windsorow zarobi fortunę niezależnie czy będą razem czy nie. Szkoda tylko że Harry na tyle gardzi swoim narodem pełniąc jego funkcje reprezentatywna że nie znalazł sobie żadnej ułożonej i wykształconej panny o nieskazitelnej opinii w swoim kraju z którą moglby się zaprzyjaźnić na całe zycie jak zresztą wszyscy jego przodkowie bo z tą cwana markle nie będzie miała dla niego zbyt wiele czasu żeby się czemu kolwiek niż sobie poświęcić. Zresztą oboje są typami zakochanymi w samych sobie i swoich osobistych zachciankach ale ona to już widać że będzie ze swoimi wybrykami na pierwszych stronach gazet wyprzedzając już swojego niepotrzebnego i wykorzystanego mezusia.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 05-05-18, 21:59 cytuj
  Powinien być nagłówek czy "harry dobrze robi wychodząc za megan "według mnie te małżeństwo nie potrwa długo! Nie pasują do siebie i są zupełnie z innych światów. Wątpię że to miłość to zauroczenie! Za szybko ten ślub nawet się dobrze nie znają. Po ślubie dopiero megan ściągnie maskę
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 05-05-18, 21:37 cytuj
  Fajnie, bo już maj
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 05-05-18, 20:44 cytuj
  Uważam że nie. Wilka zawsze ciągnie do lasu....
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 05-05-18, 20:38 cytuj
  ona ma to w dupie...jej chodzi o rozgłos prestiż...taki którego nigdy by nie miała w swoich filmidłach...po prostu wie komu dać
  Nie masz konta? Zarejestruj się!