Czy Nick Gordon zdradził Bobbi w nocy, gdy się topiła?

przejdź do komentarzy

Na jaw wychodzą coraz bardziej szokujące szczegóły.

nick gordon nick gordon/© Fame/Flynet
Do mediów przeciekają coraz bardziej oburzające i drastyczne szczegóły (niepotwierdzone oficjalnie) dotyczące wydarzeń z nocy, podczas której Bobbi Kristina Brown podtopiła się w wannie.

Pisaliśmy już, że oskarżyciel reprezentujący rodzinę zmarłej dziewczyny twierdzi, iż Nick Gordon dał swej partnerce do wypicia koktajl z alkoholu i narkotyków, po którym straciła przytomność. Historia, którą kreśli oskarżyciel jest naprawdę dramatyczna i - jak się okazuje - może obejmować jeszcze jedną osobę, która tej nocy była w domu Bobbi i Nicka.

Chodzi o 18-letnią przyjaciółkę Kristiny, amerykańskie media publikują nawet jej zdjęcie i podają nazwisko. Zdaniem oskarżyciela to o niej mówił Nick, gdy zanurzał głowę swej dziewczyny w zimnej wodzie wypełniającej wannę:

- A teraz chcę ładną, małą białą dziewczynkę, taką jak ty.


Dziewczyna była widziana razem z Gordonem w szpitalu, do którego przewieziono nieprzytomną Bobbi Kristinę.

Oskarżenia są naprawdę poważne. Czy dziewczyna faktycznie spędziła noc, podczas której doszło do tragedii, w domu Bobbi i Nicka? Czy słyszała całą awanturę, o której wspomina strona oskarżająca? (między parą miało dojść do ostrej kłótni i szarpaniny). Wreszcie - czy dziewczyna wiedząc o tym, co się wydarzyło, nie pomogła koleżance?

I czy tej nocy Nick Gordon był z przyjaciółką Bobbi Kristiny, gdy ta leżała nieprzytomna w wannie?
Czy Nick Gordon zdradził Bobbi w nocy, gdy się topiła?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!