Czy Papierska słabo sobie radzi jako modelka?

przejdź do komentarzy

Kuligowska i Piszczałka mają napięte grafiki. Co ze zwyciężczynią Top Model?

paulina papierska paulina papierska/© KAPiF
Paulina Papierska, która głosami widzów została Top Model pierwszej edycji show, nie radzi sobie ponoć tak dobrze, jak jej dwie rywalki, które zajęły niższe miejsca w programie.

Informator Faktu twierdzi, że Ola Kuligowska i Ania Piszczałka mają grafiki zarezerwowane na kilka miesięcy do przodu. A z tego tytułu, że wystąpiły w popularnym show, mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie, niż inne modelki na ich poziomie.

- Za jeden pokaz Ola i Ania zarabiają średnio tysiąc złotych plus 200 złotych dla agencji. Ich mniej popularne koleżanki po fachu zazwyczaj za pojawienie się na wybiegu dostają ok. 700 złotych, z czego muszą jeszcze zapłacić agencji za pośrednictwo - mówi informator.

Kuligowska ma na swoim koncie sesje w zagranicznych magazynach modowych, Piszczałka świetnie się sprawdza na pokazach organizowanych w kraju.

A co z Pauliną Papierską? Czy nadal szkoli swój angielski? Czy udało się jej pojawić na jakimś ważnym castingu - modelka miała walczyć o kontrakty między innymi na naborach agencji Next.

Czekamy na dobre wiadomości na temat Papierskiej. Przecież to ona została pierwszą polską Top Model.

Czytaj więcej: Małysz pójdzie do "Tańca z gwiazdami"?!!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!