Czy PiKej chciałby nagrać jakiś kawałek ze swą siostrą?

przejdź do komentarzy

Piotr Kukulski o muzycznych planach.

piotr kukulski piotr kukulski/© KAPiF
Piotr Kukulski, czyli PiKej do tej pory robił szum głównie za sprawą konfliktu z przyrodnią siostrą, Natalią Kukulską, teraz jednak raper planuje wziąć się ostro do pracy.

W wywiadzie dla portalu wiadomości24pl PiKej mówi, kim jest i jaki ma plan:

PiKej jest moim drugim ja. Szalonym, nieokrzesanym, niepohamowanym i wybuchowym raperem, który chce stworzyć coś swojego, innego czego do tej pory nie było - coś niepowtarzalnego, a przez to chce zrealizować swoje największe marzenia, czyli nagranie płyty! Od zawsze chciałem być na scenie, od zawsze chciałem mieć kontakt z ludźmi, czuć ich energię to jest to, co spowoduje u mnie samorealizację.

Na pytanie o współpracę z poważną wytwórnią, PiKej odpowiada:

Myślę że wytwórnie mogę zrobić sobie sam, to nie jest w dzisiejszych czasach problem. Studio mam w domu, które cały czas ulepszam, więc może ja będę w wkrótce poważnym studiem i to ja będę sobie wybierał z kim chcę pracować na polskim rynku. Jeśli mówimy o Stanach, to chciałbym być kiedyś może w Roc Nation, albo Derrty Entertainment, Interscope Records, ale zobaczymy co z tego wyjdzie... (śmiech).

Czy w swoich muzycznych planach Kukulski uwzględniłby siostrę? Na pytanie redakcji czy chciałby nagrać jakiś kawałek z Natalią, pada krótka odpowiedź:

Nie.

PiKej wolałby współpracować ze światowej sławy raperami. Z kim? Wszystkiego dowiecie się z tego wywiadu.


Czy PiKej chciałby nagrać jakiś kawałek ze swą siostrą?

Czy PiKej chciałby nagrać jakiś kawałek ze swą siostrą?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!