Czy Renata Kaczoruk czyta na Kozaczku plotki na swój temat ?

przejdź do komentarzy

Wywiad w JOYu pomoże Wam odpowiedzieć na pytanie, czy modelka NAPRAWDĘ wyszła za Wojewódzkiego.

renata kaczoruk renata kaczoruk/JOY październik 2016
Gwiazdą nowego numeru magazynu JOY jest Renata Kaczoruk. Modelka opowiada o tym, jak udaje się jej zachować intymność i prywatność, skoro zarówno ona, jak i jej partner są bohaterami wielu plotek i sami aktywnie uczestniczą w życiu portali społecznościowych.

Zobacz: Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk już po ślubie?!

Na pytanie, czy czyta czasem na swój temat na Kozaczku, Renata Kaczoruk odpowiada:

Nie czytam plotek. Jestem tego nauczona od dziecka. Magazyny plotkarskie to dla mnie nowa materia, którą poznałam dopiero, gdy się na takich portalach znalazłam. Na szczęście internet daje mi narzędzia, dzięki którym mogę mieć nad tym jakąś kontrolę.


Na pytanie, czy wie, że - według portali plotkarskich - już co najmniej trzy razy była w ciąży, modelka odpowiada:

Cieszę się , że tego nie czytam. To strasznie toksyczne. Ludzie, którzy wypisują te bzdury, nie myślą o tym, jak wiele złego mogą uczynić słowami. A co by było, gdyby na tak drażliwy temat jak nasz kryzys, naprawdę trafili? Staram się być od tego daleko. To pozwala mi zachować spokój - odparła Kaczoruk.


Partnerka Kuby Wojewódzkiego podkreśla, że zawsze będzie dbać o to, by granice jej prywatności nie zostały przekroczone:

Czytaj też: Nie uwierzycie, że te gwiazdy przeszły takie metamorfozy! Totalnie zeszły z wagi!

Chroniłam i dalej będę chronić swoją prywatność. Mój dom i najbliższe relacje to moja ostoja. Tam ładuję baterie i czuję się bezpiecznie. Nie ryzykuję zepsucia tego, co mam, obecnością mediów w tym obszarze - zapewnia.


Bohaterka nowego JOYa dodaje, że zanim opublikuje w sieci jakieś zdjęcie lub post, myśli o tym, że może je zobaczyć każdy:

Rozgraniczam obszary prywatności, które mogę pokazać.
Daję zdjęcie bez make-upu, po treningu, na wakacjach, ale nie ma tam prywatności tej najbardziej intymnej. Nie ma najbliższych osób – są dla mnie zbyt ważne, nie chcę, by zostały skrzywdzone
- podkreśla Renata Kaczoruk.


I teraz, kiedy znacie już podejście modelki do mediów społecznościowych i jej stosunek do plotek, odpowiedzcie sobie: czy modelka faktycznie wyszła za mąż?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!