Czy to William Levy stoi za rozwodem Jennifer Lopez?

przejdź do komentarzy

Kubański Brad Pitt także rozstał się z żoną.

william levy william levy/YouTube
Tuż po wydaniu oświadczenia na temat rozwodu Jennifer Lopez i Marca Anthony'ego część naszych Czytelników sugerowała, że powodem rozstania małżeństwa może być romans z gorącym modelem, z którym J-Lo zagrała w swoim teledysku I'm Into You.

Minęło kilka dni i takich samych podejrzeń nabrały plotkarskie media, zwłaszcza, że okazało się, iż William Levy także rozstał się ze swą żoną po nakręceniu gorącego klipu (Levy ma z żoną dwoje dzieci).

Rzecznik aktora zaprzeczył, jakoby Williama i Jennifer łączyło cokolwiek poza zawodowymi obowiązkami.

Jedyne relacje, jakie łączyły lub łączą tych dwoje, funkcjonują wyłącznie na profesjonalnej płaszczyźnie. Tak było od początku - oświadczył rzecznik.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że w 2010 roku Levy został oskarżony przez pewną kobietę o przemoc seksualną. Były model oskarżył kobietę o zniesławienie i zażądał 10 milionów dolarów odszkodowania.

Sama Lopez na razie nie wypowiedziała się na temat plotek.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość: anita 19-10-18, 14:43 cytuj
    .Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara@gmail. com ) możesz również Whatsapp na ten numer +2348104102662
    Nie masz konta? Zarejestruj się!