Czy warto kupować telefon na Wielkanoc?

przejdź do komentarzy

Przeczytaj!

play play/materiały prasowe
Jeszcze niedawno martwiłaś się świątecznymi prezentami pod choinkę, a dziś odliczasz dni do kolejnych świąt. Jak to możliwe, że czas zleciał tak szybko? Nie pozostaje Ci zatem nic innego, jak zabranie się za kompletowanie kolejnych prezentów dla swoich najbliższych. Nie ważne jak wielkie będą, najważniejszy jest gest. A może tym razem Twoje dzieci zasłużyły na coś szczególnie wartościowego? Jeśli jak wielu rodziców zastanawiasz się w te święta nad kupnem telefonu swojej pociesze, koniecznie zapoznaj się z naszym materiałem, w którym opowiemy co nie co, o tym czy i jaki telefon powinno dostać dziecko.

Czy świąteczne promocje to chwyt marketingowy?

Gdy tylko pierwsze mocniejsze promienie słońca postanowiły wyjrzeć zza chmur, centra handlowe wprost oszalały. Wystarczył im moment by karnawałowe dekoracje zmienić na wielkanocne zające i kolorowe pisanki. W ślad za nimi ruszyły sklepy, kuszące swoich klientów końcówkami zimowych promocji. Czy jednak w takim momencie jest to aż tak zły pomysł? Może warto z nich skorzystać i szczególnie w momencie, gdy stoisz przed takim wyborem telefonu dla swojego dziecka, zastanowić się nad odwiedzeniem salonów sieci komórkowych, które również przygotowały dla swoich klientów ciekawe oferty. Sprawdź sam – być może okażą się teraz strzałem w dziesiątkę na wielkanocny prezent dla Twojego dziecka?

Czy Twoje dziecko zasługuje na telefon?

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o wyborze telefonu dla swojej pociechy zastanów się, czy na pewno na niego zasługuje. Musi być bowiem na tyle dojrzała, by rozumieć, że telefon to nie zabawka i modny gadżet z milionem aplikacji, lecz przede wszystkim sposób na skontaktowanie się z Tobą. W dzisiejszych czasach dzieciaki używają telefonów głownie do robienia zdjęć, grania w gry i puszczania muzyki. Twoja rolą jest wytłumaczenie młodemu człowiekowi, że telefon służy do innych celów. To medium, które jest taką samą szansą na dostęp chociażby do wirtualnego świata, jak i zagrożeniem dla Twojego dziecka. Zanim więc oddasz mu je w pełni, musi zdawać sobie z tego sprawę.

Telefon na kartę najlepszym wyjściem!

Najsensowniejszym pomysłem na początek przygody z telefonem Twojego dziecka będzie oferta na kartę, dostępna u wszystkich operatorów, między innymi w play.pl. To nie tylko możliwość kontroli wydatków Twojego dziecka i blokady potencjalnych niebezpieczeństw (czasy są niepewne i dobrze jest trzymać rękę na pulsie, także w kwestii prywatności i bezpieczeństwa Twojego dziecka), lecz również oszczędność – umowa na kartę z telefonem, zawsze jest tańsza niż kupowanie wszystkiego osobno.

Znalazłeś dobrą ofertę, a Twoje dziecko jest gotowe na taki prezent? Nie wahaj się dłużej i podpisz umowę z operatorem! Świąteczne promocje nie będą przecież trwać wiecznie.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!