Czy zespół Luberta znowu kpi?

przejdź do komentarzy

"Czy Majdan puści szmatę...?"

video video/ © KAPiF

Na YouTube przesłuchać można kolejną piosenkę zespołu Video, którego członkiem jest Tomasz Lubert. Utwór nosi tytuł Oglądaj TV.

Z tekstu aż bije ironia, podobna trochę do tej, którą znamy chociażby z piosenek Grupy Operacyjnej. Nie obyło się również bez wspomnienia o Dodzie(?). Sam fragment ma być grą słów, ale jak jest naprawdę? Gdy Grupa Operacyjna nazwała ją blacharą, postanowiła pozwać ich do sądu.... Co czeka Video?

Poniżej kilka perełek z tekstu Oglądaj TV. Całą piosenkę możecie przesłuchać poniżej.

Aktorzy bez roboty szlifują lód w soboty, zarobić parę złotych przyda się...
Czy Polska wygra latem, Ebi przerośnie tatę, czy Majdan puści szmatę, czy znów nie...

A co o piosence mówi sam zespół?

- My, jako zdeklarowani fanatycy filmów i kina wszelkiego, łącznie z filmami klasy B, C aż do Ś, w oczekiwaniu na premierę, większość wolnego czas spędzamy w salach kinowych lub przed telewizorami. Nie stronimy jednak od rozrywek oferowanych przez stacje telewizyjne i staramy się oglądać ze zrozumieniem przeróżne programy, głównie te głupawe o niskim walorze intelektualnym. I właśnie z chwil głębokiej zadumy i przemyśleń, między jedną reklamą a drugą, wyłoniła się nasza piosenka Oglądaj TV. Gdyby ktoś chciał wiedzieć co autor miał na myśli, wyjaśniamy: chcieliśmy pokazać to, co tak naprawdę można zobaczyć w telewizorze, jeśli się uważnie przyjrzeć.

- Gdyby ktoś poczuł się urażony treścią naszej piosenki będzie nam ogromnie miło, tym bardziej, że już zdążyliśmy obrazić się na samych siebie i najprawdopodobniej podamy się do sądu za zniesławienie. Oglądaj TV, słuchaj Video, nie chodź na wybory!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!