Dakota Fanning staje po stronie przyjaciółki Kristen Stewart

przejdź do komentarzy

I krytykuje... krytyków jej romansu.

dakota fanning dakota fanning/Fame/Flynet
Dakota Fanning pojawi się na okładce grudniowego wydania brytyjskiego magazynu InStyle. 18-letnia gwiazda w wywiadzie wypowiada się m.in. w sprawie romansu jej koleżanki z planu drugiej części Zmierzchu.

Oto co Dakota sądzi o osobach krytykujących skok w bok Kristen Stewart:
- Każdy myśli, że ma prawo do publicznego wyrażania swoich przemyśleń i smutków. Dlaczego sądzicie, że macie upoważnienie do osądzania doświadczeń innych ludzi – spytała retorycznie młoda aktorka.

Gwiazdka wyjaśnia też dlaczego obecnie jest samotna:

- Nie jestem tego typu osobą, która potrzebuje chłopaka w swoim życiu. Nie chcę być z kimś, w stosunku do kogoś nie czuję, że chciałabym z nim spędzić więcej czasu.

Mimo młodego wieku Dakota ma już spore aktorskie doświadczenie. Zagrała ok. 30 ról, nawet u boku takich gigantów jak Denzel Washington czy Robert de Niro.

Pojawiała się także w dość kontrowersyjnych rolach. W 2006 roku, jako 14-latka zagrała w bardzo trudnej scenie gwałtu w filmie Hounddog. Grad krytyki posypał się wtedy na głowy jej rodziców za to, że pozwolili tak młodej osobie na udział w brutalnej scenie.

Dakota Fanning brała również udział w akcji promocyjnej perfum Oh Lola, która została zakazana w Wielkiej Brytanii, ze względu na erotyczny sposób ukazywania dzieci.

Czy tego rodzaju doświadczenia uprawniają ją do krytyki innych, dużo starszych kolegów, jak np. Willa Ferrella, który nabijał się z romansu Kristen?

Zobaczcie jeszcze raz, jak Will rozpacza po zdradzie Kristen Stewart.
Dakota Fanning staje po stronie przyjaciółki Kristen Stewart

Dakota Fanning staje po stronie przyjaciółki Kristen Stewart

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!