Daniel Radcliffe nie może znaleźć sobie dziewczyny

przejdź do komentarzy

On potrzebuje randki!

daniel radcliffe daniel radcliffe/© Out
Daniel Radcliffe jeszcze długo będzie kojarzony głównie z rolą Harry'ego Pottera. Choć sława sprawiła, że ciężko mu jest wyjść na miasto bez ochrony, nie pomogła mu jednak znaleźć tej jedynej.

W najnowszym wydaniu OUT młody aktor opowiada o swoich kontaktach z płcią piękną. Jak to możliwe, że jeden z najgorętszych kawalerów do wzięcia nie ma szczęścia w miłości?

- Randki są takie stresujące. Nie jestem do tego przyzwyczajony. [...] Nie, żebym miał problemy z mówieniem, ale mam taki dziwny strach o tę dziwaczną ciszę i przerwy podczas rozmowy. [...] Z góry jestem zbyt przejęty. Zazwyczaj pod koniec staję się za bardzo gadatliwy. Chyba czasami aż nudny. [...] Po prostu staram się rozśmieszyć dziewczyny. To chyba jedyna rzecz, w której jestem dobry podczas randek. [...] Nie dostaję zbyt dużo odpowiedzi, ale to prawda, że próbuję znaleźć sobie dziewczynę. [...] Tak naprawdę to chyba nigdy nie randkowałem, bo wszystkie dziewczyny, które spotykałem, spotkałem w pracy, dzięki temu mogliśmy się dobrze poznać, a potem znajomość się rozwijała dalej.

Daniel zakończył niedawno 3-letni związek z Laurą O'Toole, z którą pojawił się w Equus. Natomiast teraz podobno spotyka się z Olive Uniacke, pasierbicą multimilionera Davida Heymana, który wyprodukował Harry'ego Pottera.

Dołącz do fanów Kozaczka na Facebooku! Kliknij tutaj.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!