Danuta Szaflarska kończy dziś 101 lat

przejdź do komentarzy

Przyłączamy się do życzeń.

danuta szaflarska danuta szaflarska/© KAPiF
Pogoda ducha, ciekawość świata, odwaga i skromność - te cechy Danuty Szaflarskiej wymienia znająca ją dobrze reżyser, Dorota Kędzierzawska. W rozmowie z Polską Agencją Prasową Kędzierzawska powiedziała też, że od aktorki można się uczyć frajdy z tego, że się żyje.

Czytaj też: Urodziny Caitlyn Jenner niczym kicz party?
Znana chyba wszystkim aktorka kończy dziś 101 lat. To naprawdę wyjątkowa okazja do złożenia życzeń i gratulacji.

Na fanpage'u Muzeum Powstania Warszawskiego założono post, pod którym wszyscy wielbiciele pani Danuty Szaflarskiej składają jej życzenia. Po postem jest już ponad 5,7 tys. komentarzy. Ponad 15 tysięcy osób polubiło post, a udostępniło go prawie 5,5 tysiąca internautów.

Przede wszystkim pragnę podziękować Pani za wszystkie wzruszenia, które dzięki Pani kreacjom i postawie przeżyłem. Dzięki takim ludziom jak Pani świat normalnieje. Życzę wiele lat życia w zdrowiu i formie bo jest nam Pani potrzebna - napisał internauta.


Mam wobec Pani ogromny szacunek Pani Danuto głównie za kreacje aktorskie, za Pani niezłomność i odwagę. Czegóż mogę życzyć tak wielkiej Bohaterce? Przede wszystkim zdrowia, spokoju, uśmiechu, kolejnych 100 lat życia! jestem z Pani przede wszystkim dumna za Pani walkę w Powstaniu. Wszelkiej pomyślności Pani Danuto!!!! Gdyby na świecie było więcej takich osób, świat byłby piękniejszy ! - pisze wielbicielka aktorki.


Piękne życzenia jubilatce złożyła kolejna internautka:

Pani Danuto! Piękno nie ma wieku, jest ponadczasowe. Talent nie ma kształtu, jest jak energia, światło i siła bijące z wnętrza człowieka. Pani jest ponadczasowym wulkanem energii. Niech nas Pani oświetla jeszcze sto lat.


Takich pięknych słów pod postem jest mnóstwo.

My również dołączamy się do życzeń - dziękując za piękne emocje, jakich mogliśmy doświadczać dzięki kreacjom aktorki życzymy jej zdrowia, uśmiechu i dobrych ludzi na wyciągnięcie ręki.
6 lutego to wyjątkowa data. Tego dnia urodziła się Danuta Szaflarska ps. Młynarzówna, wybitna aktorka filmowa i...

Posted by Muzeum Powstania Warszawskiego on 29 styczeń 2016Danuta Szaflarska kończy dziś 101 lat

Danuta Szaflarska kończy dziś 101 lat

Danuta Szaflarska kończy dziś 101 lat


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!