Danuta Wałęsa do Kaczyńskiego: Niech się pan opamięta

przejdź do komentarzy

Ostro!

danuta wałęsa danuta wałęsa/© KAPiF
Danuta Wałęsa, Jolanta Kwaśniewska i Anna Komorowska wystosowały wczoraj otwarty list do mediów w sprawie ustawy antyaborcyjnej. Pani Danuta sugeruje, że Agata Duda milczy w tak ważnej dla narodu kwestii, ponieważ zabraniane jest jej wyrażenie własnej opinii.

Zobacz: Agata Duda milczy. Trzy Pierwsze Damy o ustawie antyaborcyjnej

Żona Lacha Wałęsy stwierdziła, że nie będzie milczeć. W rozmowie z Radiem Zet była Pierwsza Dama apeluje do Prezesa PiS-u, Jarosława Kaczyńskiego, by "się opamiętał".

Apeluję, panie prezesie, niech się pan opamięta, nie ma pan dzieci, nie ma pan żony. Co pan wie o życiu pszczół, jak pan w ulu nie mieszka? Ja nie rozumiem, chce pan mieć władzę absolutną w każdej dziedzinie, a to jest nienormalne - mówi Wałęsa.


To nie koniec mocnych słów.

Panie prezesie, niech się pan obudzi i zobaczy, że są ludzie, którzy chcą żyć spokojnie i normalnie. Niech pan nie wkłada swojego palca i myśli wszędzie, gdzie się panu podoba - dodaje.


Obrywa też kościół:

Szczególnie starsi biskupi, którzy powinni najpierw zrobić porządek wokół siebie, a nie na siłę wchodzić w życie młodych kobiet - obrywa też kościół.


Brawo!

Zobacz: PRZYSTANEK ABORCJA


Danuta Wałęsa do Kaczyńskiego: Niech się pan opamięta

Danuta Wałęsa do Kaczyńskiego: Niech się pan opamięta

Danuta Wałęsa do Kaczyńskiego: Niech się pan opamięta

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!