Darek Krupa nie poradził sobie z traumą rozwodu?

przejdź do komentarzy

Edyta żyje już swoim życiem. On się miota.

dariusz krupa dariusz krupa/ © KAPiF
Jak widać nie tylko Edyta Górniak miała trudności w odnalezieniu się po rozwodzie z Darkiem Krupą.

Jej były mąż też nie przeżył lekko rozstania.

Krupa zniknął z życia publicznego, choć przez pewien czas pokazywał się jako "menedżer gwiazd". W tej chwili opiekuje się jedynie Natalią Lesz, ale o niej wcale nie jest głośno.

Feel też był przez chwilę pod jego skrzydłami. Ostatnio jednak zespół musiał znaleźć inną osobę, która poradziłaby sobie z obowiązkami, które należały do Darka.

- Darek jest tylko naszym doradcą, bo kontakt z nim jest utrudniony i nasze plany nie zostały zrealizowane. Współpracujemy więc bardzo sporadycznie, właśnie z powodu utrudnionego kontaktu - mówi tygodnikowi Takie jest życie Dariusz Gamba, menedżer koncertowy Feela. - Mam wrażenie, że Darek odcina się od świata. Chyba jeszcze nie poradził sobie po rozstaniu z żoną. Dopóki mu się to nie uda, nie będzie funkcjonował.

Menedżer Feel dodaje, że "Darek nie potrafi sobie poradzić emocjonalnie z tą sytuacją".

Menedżer Feela nie ma jednak pretensji do Krupy, mimo że nic nie wyszło ze wspólnych planów. - Darek to dobra dusza. Nie mógłbym złego słowa o nim powiedzieć. Bardzo go szanuję, ale widzę, że nie potrafi sobie poradzić emocjonalnie z tą sytuacją - dodaje, mając nadzieję, że wszystko jeszcze się ułoży.

- To mądry chłopak. Myślę, że poradzi sobie i znów będzie funkcjonował jak dawniej.
 Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!