Dariusz Krupa chce oddać szpik Nergalowi

przejdź do komentarzy

Zarejestruje się i może szpik będzie pasować...

dariusz krupa dariusz krupa/ © KAPiF
Doda szuka dawców szpiku dla swojego narzeczonego, Adama Darskiego.

Sytuacja jest poważna, ale włączają się w nią również inne gwiazdy. Szpiku pomaga szukać Maryla Rodowicz, niedawno Dariusz Krupa oświadczył, że chce zarejestrować się jako dawca.

-Jest mi strasznie przykro z tego powodu. Bardzo współczuje Dorocie, bo nie wyobrażam sobie, ze nagle ktoś z moich bliskich choruje na taką chorobę. Trzymamy za niego kciuki i będziemy się starać jakoś mu pomóc. Wiem, że potrzebny jest dawca szpiku. Na pewno się zgłoszę. Jeżeli tylko się będę nadawał, to tak - powiedział w wywiadzie z Wideoportalem.
 Pierwszą znaną osobą, która zdecydowała się oddać swój szpik Nergalowi jest Dariusz Krupa. Były mąż Edyty Górniak zadeklarował, że zgłosi się do najbliższej placówki, która zajmuje się badaniem antygenów HLA, aby oddać szpik."Adam potrzebuje szpiku. Błagam o pomoc, PROSZĘ, otwórz stronę www.dkms.pl w zakładce "dawca" wejdź w "rejestrację", wypełnij formularz. W ciągu tygodnia dostaniesz zestaw, który trzeba odesłać. jeżeli Twój znajomy chce pomóc, przekaż info dalej. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA. Doda".

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!