David Beckham: Chcę mieć jeszcze jedno, może dwoje dzieci

przejdź do komentarzy

Czworo to wciąż za mało.

david beckham david beckham/© PR Photos
W przyszłym miesiącu mała Harper Seven kończy rok. Wydawać by się mogło, że dziewczynka jest już ostatnim dzieckiem w związku Davida Beckhama i jego żony Victorii.

Dziewczynka ma trzech starszych braci (Brooklyn ma 13 lat, Romeo 9, a Cruz 7), co czyni z rodzeństwa całkiem sporą gromadkę, szczególnie w świecie show-biznesu.

David jest jednak na nowo zachwycony rolą ojca. Wyznał, że za każdym razem jest zdumiony, gdy zmienia Harper pieluszkę. Wciąż nie może uwierzyć, że po trzech chłopcach doczekał się córki.

- Mamy trzech chłopców. W domu jest dużo energii, są ciągle w ruchu od momentu, gdy się obudzą, do czasu, gdy pójdą spać. A Harper jest zupełnie inna.


Beckham dodał, że córeczka jest "zrelaksowana, spokojna i bardzo kobieca".

Nie wyklucza też posiadania kolejnego dziecka, chociaż Victoria musiałaby bardzo uważać, bo cała czwórka przyszła na świat dzięki cesarskiemu cięciu. Lekarze rekomendują nie więcej, niż trzy "cesarki", ale w przypadku Harper nie było innego wyjścia.

- Mamy wielkie szczęście będąc rodzicami czwórki zdrowych dzieci, ale jeśli będziemy mieli jedno, czy dwa więcej... Dwa by chyba wystraszyły Victorię, ale może jedno więcej. Zobaczymy... Nigdy nic nie wiadomo - mówi David.David Beckham: Chcę mieć jeszcze jedno, może dwoje dzieci
foto: Newscom/Starstock

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!