Dawid Kwiatkowski wygra Taniec z gwiazdami?

przejdź do komentarzy

"Jeszcze zobaczycie!"

dawid kwiatkowski dawid kwiatkowski/http://www.dawid-kwiatkowski.com/
Czy wśród uczestników Tańca z gwiazdami jest ktoś, kto może liczyć na wsparcie tak licznej, jak Dawid Kwiatkowski grupy fanów?

Wokalista cieszy się olbrzymią popularnością wśród młodej publiczności. Co prawda nie musi ona oglądać polsatowskiego TzG, ale czyz okaże się głucha na prośby o sms-y?

Tak więc Dawid jest potencjalnym kandydatem do zwycięstwa. Zwłaszcza, że chłopak ciężko pracuje na treningach:

Wróciwszy z kolejnej udanej trasy koncertowej znów zacząłem systematycznie chodzić na treningi - pisze Kwiatkowski na blogu. - To tak potwornie ciężka robota, że wymiękam. Kilka godzin napinania całego ciała, pilnowania dłoni, pleców, głowy, szyi no i oczywiście nóg. Wszystkie te czynniki muszą ze sobą współgrać, a by tego dokonać, trzeba naprawdę tańcząc dużo myśleć. Z myśleniem nie mam problemu, ale gdy tańczę załóżmy w klubie, nie muszę myśleć, węgorz wbija i pozamiatane - ale taniec towarzyski to zupełnie co innego
- narzeka Dawid.

Jest jednak światełko w tym tunelu:

Na pewno ktoś z Was trenuje i wie jak to jest… jestem cały obolały, wszędzie mam zakwasy, ale najważniejsze jest to, że… widzę progres! Widzę progres i w jeśli chodzi o moje ciało i jeśli chodzi o taniec. Sama Janja jest zachwycona - więc tym, którzy mówią, że nie potrafię dobrze się ruszać i że jeśli będę przechodzić dalej, to tylko za sprawą głosów mówię - jeszcze zobaczycie! :) Oczywiście jeszcze kilkadziesiąt godzin pracy przede mną, by wszystko było tak, jak byśmy chcieli, ale wszystko da się zrobić.



Dawid Kwiatkowski wygra Taniec z gwiazdami?

Dawid Kwiatkowski wygra Taniec z gwiazdami?

Dawid Kwiatkowski wygra Taniec z gwiazdami?

Dawid Kwiatkowski wygra Taniec z gwiazdami?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!