Dawid Ogrodnik w nowym Esquire: Były z nami kłopoty

przejdź do komentarzy

"W trakcie studiów byliśmy zawieszani (...). Buntowaliśmy się."

esquire esquire/Esquire
Na polskim rynku zadebiutował ekskluzywny magazyn Esquire. To pismo skierowane głównie dla mężczyzn, ale sądząc po zawartości pierwszego numeru, sporo do czytania i oglądania znajdą w nim także wymagające kobiety.

- Esquire Polska wzoruje się na wydaniu oryginalnym, amerykańskim. Będziemy kłaść jednak duży nacisk na tematy polskie, rodzimych bohaterów. Poruszamy wszystkie tematy, od najpoważniejszych po ciekawostki z popkultury - mówi redaktor naczelny magazynu.

Gwiazdą 1. numeru jest młody, obiecujący i wzbudzający spore zainteresowanie nie tylko u dziennikarzy, ale i u kobiet, Dawid Ogrodnik.

Aktor wspomina lata spędzone w szkole aktorskiej:

W trakcie studiów byliśmy zawieszani, były z nami kłopoty. Buntowaliśmy się. Intuicyjnie czuliśmy, że się nas indoktrynuje. Jest w krakowskiej szkole wielu fantastycznych profesorów, którzy nie robią kiełbie we łbie, tylko namawiają do poszukiwań. Ale niestety, część pedagogów chciała, żebyśmy szli ścieżką, którą wydeptali lata temu. W jednym przypadku ocierało się to o mobbing psychiczny. Mieliśmy więc przerąbane, bo się na to nie zgadzaliśmy. Zadawałem sobie pytanie – jak z agresji mogą się rodzić piękne rzeczy?


W numerze magazynu znajdziecie także wywiad z Michaelem Caine, artykuł o malarzu Andrzeju Wróblewskim i rozmowę z Janem Englertem. Co jeszcze? Więcej informacji na temat nowego numeru Esquire znajdziecie tutaj.
Dawid Ogrodnik w nowym Esquire: Były z nami kłopoty

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!