Dawid Woliński sms-uje z Ditą Von Teese

przejdź do komentarzy

Ale jedyną kobietą, dla której zrobi wszystko, jest córka Oliwia.

dawid woliński dawid woliński/© KAPiF
W rozmowie z Galą Dawid Woliński zdradza kilka ciekawostek na temat życia osobistego, a także swoich kontaktów z wielkim światem show-biznesu.

Sporo opowiada o 12-letniej córce Oliwii, która urodziła się, gdy Woliński był bardzo młody.

- Tak, miałem wtedy 19 lat. Pamiętam moment, gdy moja dziewczyna Basia powiedziała mi, że jest w ciąży. Byłem przerażony. Moi rodzice zresztą też. Zrobiliśmy rodzinną naradę i doszliśmy do wniosku, że w gruncie rzeczy ciąża to przecież nic strasznego - opowiada.

Związek z Basią nie przetrwał zbyt długo, jednak dziś panują między nimi bardzo dobre relacje. A życie z córką?

- Oliwka ma 12 lat i mieszka z mamą w innej części Polski. Przyjeżdża do mnie, jak tylko może, i jestem przekonany, że bardzo to lubi. Ma już w Warszawie swoich przyjaciół - mówi projektant. - Często spędzamy całe dni w centrach handlowych, sprawiając sobie masę przyjemności. Poza tym zawsze wyjeżdżamy razem na wakacje. W tym roku chcemy zwiedzić południe Francji.

Woliński opowiada także o swym spotkaniu z Ditą Von Teese, którą podczas jej pobytu w Polsce zaprosił do knajpy U Kucharzy, a potem do cukierni Magdy Gessler.

- Choć tego dnia nie było ani jednej butelki jej ulubionego szampana, Dita bawiła się znakomicie. Spróbowała pierogów, kopytek, a nawet tatara. Następnego dnia zaprosiłem ją z kolei do cukierni Magdy Gessler. Byłem w szoku, gdy zobaczyłem, ile ciastek wylądowało na jej talerzu. Zabrała ze sobą do Los Angeles pudło ciast, ciasteczek i tortów. Była zachwycona - wspomina Woliński.

Cały ciekawy wywiad z projektantem możecie przeczytać tutaj.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!