Deformacje i defekty gwiazd (FOTO)

przejdź do komentarzy

Zrośnięte palce, trzecie sutki i 12 palców.

gemma arterton gemma arterton/ © PR Photos

Gemma Arterton urodziła się z sześcioma palcami przy każdej z dłoni. Ponieważ szóste palce nie miały kości, zostały szybko usunięte - aktorka wyznała, że to dziedziczne (ojciec i dziadek również urodzili się z sześcioma palcami).

- Jestem z tego naprawdę dumna, choć niektórych ludzi to odrzuca - mówi.

Aktorka ma również małe zagłębienie, które w jej mniemaniu wygląda jak "dodatkowy pępek".Denzel Washington ma odstający mały palec u prawej dłoni - to efekt złego zrośnięcia się kości po złamaniu palca (wypadek przy grze w baseball miał miejsce, gdy aktor był jeszcze dzieckiem).

Karolina Kurkova nie ma pępka - to efekt źle przeprowadzonej operacji, której została poddana, gdy była jeszcze niemowlęciem.Dan Aykroyd, Ashton Kutcher, Tricia Helfer i Rachel Steven mają zrośnięte dwa
palce u stóp. Co ciekawe, wszyscy dumnie pokazali je kiedyś w telewizji.

Mark Wahlberg, Lily Allen, Carrie Underwood i Tilda Swinton mają trzeci sutek. Lily często o nim mówi i pokazuje go w mediach. Tilda Swinton jest dumna z tego nietypowego znamienia i żartobliwie nazywa go "znakiem czarownicy". Carrie Underwood z kolei usunęła go, bo - jak wyznała - stanowił dla niej coś bardzo wstydliwego.

Kate Ground, modelka i gwiazdka porno, ma tylko dwa palce u stóp. Sama nigdy o tym nie mówiła, ale są one rzekomo efektem wypadku, którego była ofiarą. Traktor zmiażdżył jej palce u stóp, gdy była dzieckiem.Megan Fox cierpi na krótkopalczastość (brachydaktylię). W jej wypadku mowa o brachydaktylii typu D, w której zbyt krótkie są jedynie kciuki. Palce są brzydkie i za krótkie - do jednej z reklam Megan potrzebowała nawet dublerki do dłoni.Daryl Hannah brakuje części lewego palca wskazującego (dokładnie długości paznokcia). Gdy miała trzy lata, palec zaklinował się w kole pasowym przy studni. Na ekranie nie ma z tym problemu - aktorka chowa go pod rękawiczkami, w ubraniach czy... trzymając broń.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!