Demi Lovato zaczęła się ciąć w wieku 11 lat

przejdź do komentarzy

Zaburzenia odżywiania miała już od 8 roku życia.

demi lovato demi lovato/© PR Photos
Demi Lovato MUSIAŁA wylądować na terapii - dopiero teraz gwiazda zdradziła, że z zaburzeniami odżywiania zmaga się już od 10 lat.

18-letnia Lovato zaczęła mieć - jak sama określiła - "niezdrowe podejście do jedzenia", gdy miała zaledwie 8 lat. Trzy lata później zaczęła się okaleczać.

W programie Good Morning America disneyowska gwiazda przyznaje, że pobyt w klinice to dopiero początek długiej drogi, bo problemy będą ją prześladować już do końca życia.

- Otwarcie mówiłam o tym, że ludzie mnie krytykują i prześladują, ale tak naprawdę nigdy nie mówiłam o tym, jaki to ma wpływ na moje życie. Nie wiem, dlaczego byli wobec mnie tak złośliwi. A gdy pytam dlaczego, mówili: "Cóż, jesteś gruba" - opowiada.

- Gdy miałam 8 lat, zaczęłam się objadać. W ten sposób wyrażałam wstyd z powodu siebie, z powodu mojego ciała. Dopasowywałam wnętrze do zewnętrza. Były czasy, że nie wiedziałam, co ze sobą począć. Wtedy natychmiastowym rozwiązaniem wydawało mi się wyżywanie się na samej sobie - mówi Demi mając na myśli samookaleczanie.

Co dalej z borykającą się z problemami piosenkarką i aktorką?

Lovato chce skoncentrować się na muzyce i pomaganiu innym dziewczynom, które cierpią z podobnych powodów. Czekamy na efekty i życzymy powodzenia.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!