Demi Moore i Ashton Kutcher nie są małżeństwem?

przejdź do komentarzy

Przynajmniej nie w świetle prawa.

ashton kutcher ashton kutcher/© PR Photos
Na początku tego roku po sieci krążyła plotka o aktorskiej parze, która została małżeństwem podczas ceremonii religijnej, ale nigdy nie zalegalizowała swojego związku. Aktu małżeństwa nie posiadają do tej pory, choć od ślubu mija kilka lat.

Okazuje się, że najprawdopodobniej mowa o Demi Moore i Ashtonie Kutcherze, którzy pobrali się w centrum Kabały, które odwiedza też Madonna.

Do sądu wpłynął wniosek oskarżający wysoko postawionych wyznawców Kabały (w tym Madonnę, Moore i Kutchera) o nadużycia - według niego nie ma czegoś takiego, jak tradycyjny ślub kabalistyczny. Co więcej, według kalifornijskiego prawa, Kutcher i Moore nie są małżeństwem.

Pan Kutcher zrobił medialny cyrk z kabalistycznego ślubu z aktorką i członkinią kultu kabalistycznego, Demi Moore, która jest długoletnią przyjaciółką oskarżonej pani Ciccone [Madonny - przyp. red.] - czytamy w pozwie.

Nie istnieje coś takiego, jak tradycyjny kabalistyczny ślub. W żadnej książce nie mogę znaleźć dowodu na to, że taka ceremonia była kiedykolwiek odprawiana - twierdzi pozywający, Marc Aisen.

Aisen, który jest Żydem, zainteresował się gwiazdorską manią Kabały, kiedy przeczytał, jakoby rzekomo zaprojektował talizman dla Madonny.

Wtedy też bliżej zbadał całe środowisko kabalistyczne, do którego należy Madonna.

- Przekonałem się, że to fanatyczny kult z gangsterską zmową - twierdzi.

Wiadomo, że Demi rozważa rozwód po zdradzie, której niedawno dopuścił się Ashton.

Czyżby w ogóle nie musiało do niego dojść?

Demi Moore i Ashton Kutcher nie są małżeństwem?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!