Demi Moore zaczęła się spotykać ze sławnym aktorem

przejdź do komentarzy

Nie zgadniesz, z którym!

demi moore demi moore/FameFlynet,
Demi Moore (53 l.) oraz Kiefer Sutherland (49 l.), aktor znany między innymi z głównej roli w serialu 24 godziny, byli widziani razem na randce. Ponadto według czasopisma The Enquirer, para zaczęła spotykać się, odkąd wspólnie zaczęli pracę nad nowym filmem Forsaken, w której wcielili się w głównych bohaterów.

Zobacz też: W basenie Demi Moore znaleziono martwego mężczyznę

Można jednak powiedzieć, że jest to dość zaskakujące, bo choć gwiazdy znają się od lat, poruszając się w tych samych kręgach Hollywood, to nic nie zapowiadało na pojawienia się tego uczucia. Co prawda, grali razem w A Few Good Man na początku lat 90-tych, ale wówczas Demi była żoną Bruce'a Willisa, więc o jakimkolwiek romansie z Kieferem nie było nawet mowy.

Ponadto aktorka od lat lubiła otaczać się mężczyznami, którzy byli - delikatnie mówiąc - znacznie młodsi od niej. Odkąd rozstała się z Ashtonem Kutcherem (38 l.), spotykała się z chłopakami, którzy równie dobrze mogliby być jej synami. Ale przyznajmy - z jej figurą i będąc tak piękna kobietą, w dodatku singielką - czemu nie miałaby korzystać z uroków życia, prawda?

Na przykład ponad roku temu widziano ją w ramionach młodego muzyka Sean'a Friday, którego poznała poprzez swoją córkę Rumer Willis. Mężczyzna mając 28 lat okazał się jednak dla aktorki nieco za młody, co skończyło się szybkim zakończeniem romansu.

Wracając do tematu - jak podaje gazeta The Enquirer - para bardzo się do siebie zbliżyła, ponieważ oboje zaczęli poszukiwać "czegoś więcej". Być może chcą w końcu stabilizacji? Jeśli tak, to życzymy powodzenia!
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!