Demi pragnie dzidziusia

przejdź do komentarzy

Aktorka planuje urodzić kolejne dziecko.

demi moore demi moore/Superior Pictures
44-letnia Demi Moore ma trójkę dzieci, Bruce'a Willisa za byłego męża i Ashtona Kutchera za obecnego. I chociaż ten ostatni jest od niej młodszy o 16 lat, wydają się być udanym małżeñstwem. Jedyne, czego może im brakować do szczęścia, to wspólne dziecko.

- Bardzo poważnie rozważamy, by sprawić sobie dziecko - wyznała Demi. - Gdy masz już trójkę dzieci, zaczynasz sobie myśleć: "Jak jest różnica między trójką a czwórką, albo nawet piątką?" - powiedziała w wywiadzie dla magazynu Vanity Fair.

To wyznanie szokuje mniej, niż sam związek pary. Nikt nie dawał ich miłości szans, podczas gdy oni są już ze sobą od ponad trzech lat. I nie zanosi się na kryzys.

- Gdyby ktoś mi powiedział, że poznam 25-letniego mężczyznę, który uzna związek ze mną i stworzenie rodziny z moimi dziećmi za coś fantastycznego, to powiedziałabym: "Możesz marzyć dalej". Myślę, że ta miłość zaskoczyła nas oboje, szczególnie Ashtona, który robił w tym czasie niesamowitą karierę i miał świat u swoich stóp - mówi aktorka.

Czyżby jednak Demi odczuwała dzielącą ich różnicę wieku? Na kosmetyki do "konserwacji" skóry wydaje w koñcu kilkaset tysięcy dolarów rocznie.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!