Denise Richards i jej reality show

przejdź do komentarzy

Więcej szczegółów kolejnego fascynującego programu.

denise richards denise richards/ ©PR Photos
Wokół reality show z udziałem aktorki Denise Richards było ostatnio głośno z powodu planowanego w nim udziału córek gwiazdy. Ojciec 3-letniej Sam i 2-letniej Loli, aktor Charlie Sheen, wyraził publiczny sprzeciw wobec takiego używania dzieci i pozwał byłą żonę do sądu. Denise sprawę wygrała i praca nad programem jest kontynuowana pełną parą.

W sieci pojawił się opis planowanego reality show. Wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejne śmiertelnie nudne podglądanie życia znanej osoby:

"Program będzie ukazywał życie Denise jako samotnej matki, która próbuje pozbierać się po bolesnym rozstaniu i niedawnej stracie swojej ukochanej mamy. Widzowie będą mogli zobaczyć, przez co Denise teraz przechodzi, jej wzloty i upadki na oczach wszystkich" - czytamy w opisie.

Doprawdy, fascynujące. Tymczasem anonimowe źródło twierdzi, że Charlie Sheen nie zamierza podarować Denise tego programu.

"Charlie jest naprawdę wściekły. Nie chciał, żeby doszło do realizacji tego projektu. Wiem, że on nie popuści i jeszcze się na niej za to odegra".

Ciekawe, co zrobi. Przygotuje własne reality show?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!