Deynn da 5000zł za dowody przeciwko HEJTEROM

przejdź do komentarzy

"Przekazaniem nagrody zajmie się reprezentujący mnie zespół prawniczy"

deynn deynn/
Deynn oferuje 5 000 polskich złotych za dowody przeciwko osobom, które prowadzą profile, na których publikuje się zakłamane informacje w stosunku do jej osoby oraz szerzy hejt. Jak sama twierdzi Karma bardzo zgłodniała przez ten czas.

Deynn przefarbowała się na BLOND? (Instagram)

Na swoim InstaStory opublikowała oświadczenie:

Dziękuję wszystkim za wiadomości, które teraz otrzymuję!
Dodatkowo chciałabym abyście wiedzieli, że nie zamierzam walczyć z całością treści pojawiających się na tego typu kontach. Jestem świadoma, że zdecydowana większość treści wynika z moim błędów czy słów i nawet nie zamierzam walczyć z tym by zabierać komuś prawo do krytyki czy powtarzania moich słów.
Wystarczy 1% treści zakłamanych, pomówionych, wymyślonych czy działających bezpodstawnie na moją niekorzyść aby móc z tym walczyć. Reprezentująca mnie kancelaria prawna wśród setek dokumentów znalazła tylko lub aż 20% treści, która nie ma prawa się tam znaleźć i to z nią będę walczyć aż do końca.
-
pisze Marita


Chłopak Deynn zniknął

Później Deynn dodaje:

W celu przyspieszenia procesu, który będzie trwał bardzo długo, oferuję pełną anonimowość i nagrodę w wysokości 5000 polskich złotych, którą z przyjemnością oddam osobie posiadającej 100%, nawet jeden dowód potwierdzający tożsamość osoby odpowiedzialnej za ten profil. Nie interesuje mnie skąd się znacie, kim dla siebie jesteście. Przekazaniem nagrody zajmie się reprezentujący mnie zespół prawniczy


Deynn prosi fanów o pomoc i oferując niezłą kasę. Czy fani będą skłonni jej pomóc?Deynn da 5000zł za dowody przeciwko HEJTEROM

Deynn da 5000zł za dowody przeciwko HEJTEROM

Deynn da 5000zł za dowody przeciwko HEJTEROM

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!