Diane Kruger zagrozi związkowi Brangeliny?

przejdź do komentarzy

Niemiecka aktorka nie marnuje czasu.

angelina jolie angelina jolie/© PR Photos
Czyżby Angelina Jolie miała powtórzyć smutną historię Jennifer Aniston, którą kiedyś sama współtworzyła? Kilka lat temu Angie wylądowała na planie filmowym z Bradem Pittem, a ich wspólna przygoda zakończyła się rozbiciem małżeństwa i dramatem Jen. Dziś huczy od plotek, że Brad może zafundować podobne rozczarowanie boskiej Angelinie.

A wszystko przez film Inglourious Bastards, na planie którego Pitt spotkał piękną niemiecką aktorkę Diane Kruger (swoją drogą do tej pory byliśmy przekonani, że ona spotyka się z Joshuą Jacksonem). Magazyn Star pisze o obawach Angeliny, która zna realia i trochę boi się konfrontacji swego partnera z piękną blondynką.

Pitt grał z Kruger w Troi. Aktorka była ponoć bardzo podekscytowana wizją współpracy przy nowej produkcji. Informatorzy donoszą, że dziś dosyć odważnie poczyna sobie na planie. Zdarza się jej obejmować Brada ramieniem i szeptać mu do ucha. Gdy są oddzielnie, śle do niego maile.

Tymczasem źródła magazynu Life and Style Weekly podają, że Pitt nie ma zamiaru żenić się z Angeliną (która ostatnio wspominała, że pod wpływem nacisków dzieci mogliby zalegalizować związek). Tłumaczy się tym, że rozwód z Jennifer był dla niego traumą i ma dość instytucji małżeństwa.

Zagrożony związek Brangeliny?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!