DiCaprio wygrał walkę z tabloidem - nie jest zboczeńcem

przejdź do komentarzy

Pamiętacie, jak aktora swatano z Rihanną?

rihanna rihanna/© Fame/Flynet
Wydawałoby się, że amerykańskie gwiazdy są uodpornione na falę plotek, które co tydzień fundują im tamtejsze tabloidy. Żadne kolorowe magazyny nie mają takiej fantazji jak kolorowa prasa zza oceanu. Kardashianki czy Jennifer Aniston mogłyby pozywać tabloidy co tydzień, bowiem nie ma wydania bez wzmianek o nich.

Dzisiaj będzie mowa o Rihannie (27 l.) i Leonardo DiCaprio (40 l.). Kilka miesięcy temu tych dwoje podejrzewano o romans, jednak aktor i piosenkarka do dzisiaj go nie potwierdzili, a paparazzi nie udało się zrobić im ani jednego zdjęcia w miłosnym uścisku. Gdy plotki o tych dwoje były na topie, francuski tabloid, Oops, powielił informacje o tym, że RiRi spodziewa się dziecka Leo. Pikanterii tej historii dodała wzmianka o tym, że aktor nie uzna dziecka, bo... jest rasistą. Co więcej redaktor oskarżył aktora o bycie "zboczeńcem", który umawia się tylko z blondynkami i, który nie zniósłby faktu posiadania dziecka z ciemnoskórą kobietą. I właśnie ten szczegół rozsierdził aktorka, który pozwał tabloid. Dzisiaj wiadomo, że Loe wygrał sprawę.

Co ciekawe, głos w sprawie zabrał właściciel magazynu, który potwierdził, że historia została zmyślona, jednak nikt nie sądził, że hollywoodzkie gwiazdy interesują się tym, co pisze o nich bulwarowa prasa. A tu się okazuje, że Leo poczuł się dotknięty określeniem "zboczeniec".

 


DiCaprio wygrał walkę z tabloidem - nie jest zboczeńcem

DiCaprio wygrał walkę z tabloidem - nie jest zboczeńcem

DiCaprio wygrał walkę z tabloidem - nie jest zboczeńcem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!