Dita von Teese ma konkurencję?

przejdź do komentarzy

Seksowne tancerki w akcji.

chrys columbine chrys columbine/© PR Photos
Fascynująca kariera Dity Von Teese wcale nie musi być jedyną, jaką zrobiła gwiazda burleski w show-biznesie. Daily Mail przedstawił kilka kobiet, które robią furorę w swoim zawodzie. Czy ich uroda i talent mogą w przyszłości zagrozić pozycji Dity?

Najbardziej podobny styl do Teese prezentuje Camille O'Sulivan - 34-latka, która dorastała w Dublinie. Ze swymi pokazami: La Fille Du Cirque oraz Dark Angel podróżuje po całym świecie. Poza trasą mieszka w Dublinie.

Camille pracowała jako pani architekt, ale po wypadku, jakiemu uległa, zmieniła zawód. Zaczynała skromnie - od występów w małych dublińskich barach. Teraz jej kariera nabrała rozpędu, a tancerka cieszy się, że nie bała się zaryzykować.

Druga z artystek to Chrys Columbine - 27-latka z Londynu. Jej żywiołem jest burleska. Występowała już przed publicznością Paryża, Portugalii i Niemiec.

Popisowym numerem Camille są "Narodziny Wenus" z choreografią, do której inspiracją było dzieło Botticellego. Tancerka przyznaje się, że nawet gdy nie stoi na scenie, rysuje sobie brwi, upina włosy i zakłada wysokie obcasy. Choćby tylko miała iść do sklepu!

Zobaczcie gwiazdy burleski. Czy widzicie tu konkurencję dla Dity?
Camille O'Sullivan
Foto 1
Foto 2
Foto 3


Chrys Columbine
Foto 1
Foto 2

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!