Dlaczego amerykańscy mężczyĽni rozczarowali Alicję Bachledę-Curu¶?

przejdĽ do komentarzy

"Okropne jest to, że mężczyĽni, producenci, chodz± i opowiadaj±..."

alicja bachleda curu¶ alicja bachleda curu¶/© KAPiF
Alicja Bachleda-Curu¶ w Los Angeles mieszka od wielu lat. Zd±żyła już dobrze poznać nie tylko klimat miasta, ale i ludzi. Jak mówi w wywiadzie dla Harper's Bazaar szybko przekonała się, że kolorowy ¶wiat Hollywood, jaki znała z filmów, jest fikcj±.

Zobacz: Jakie kobiece cechy najbardziej kręc± facetów?

Ja wierzyłam, że Hollywood jest krain± absolutnego szczę¶cia i nieograniczonych możliwo¶ci - mówi aktorka. - Dorastałam na amerykańskich filmach typu Goonies, Grease, Karate Kid, gdzie wszystko było piękne i romantyczne. Ten ¶wiat tak mnie zauroczył, że będ±c mał± dziewczynk± - miałam sze¶ć czy siedem lat - mówiłam sobie, że nigdy nawet nie spojrzę na polskiego chłopca, bo ci amerykańscy s± o tyle wspanialsi, piękniejsi i maj± takie białe zęby... - wspomina Bachleda-Curu¶.


Kiedy jednak poznała chłopców "z Ameryki", poczuła, że rzeczywisto¶ć nie do końca jest taka ładna, jak w filmach. Na pytanie, czy amerykańscy mężczyĽni j± rozczarowali, aktorka odpowiada:

Zobacz: Alicja Bachleda-Curu¶ w Harper's Bazaar o relacji z Colinem Farrellem

I to jak! (...) Samo Hollywood jest rozczarowuj±ce. To często nieludzki biznes, a za kulisami dziej± się różne rzeczy. Mnie do¶ć szybko udało się zagrać główn± rolę w Trade, choć nie miałam znajomo¶ci, nie należałam do stowarzyszenia aktorów, co umożliwia angaż, i nie robiłam rzeczy, które tam uważa się za najkrótsz± drogę do sukcesu - mówi była partnerka Colina Farrella.


I dodaje mocne słowa:

Ale to się rzadko zdarza, miałam po prostu szczę¶cie, że producentka była fank± niemieckiego filmu z moim udziałem. Okropne jest to, że mężczyĽni, producenci, chodz± i opowiadaj±, komu to oni nie pomogli. Kr±ż± różne historie o aktorkach, które gdzie¶ co¶ kiedy¶. Naprawdę ohydne! Nie mówię o kobietach, w życiu s± różne sytuacje, czasem niełatwe. My¶lę o przechwałkach tych mężczyzn. Na samym pocz±tku postanowiłam sobie, że nigdy nie stworzę sytuacji, by kto¶ pomy¶lał, że może mi "pomóc". Będę się starać tak postępować, bym sama była odpowiedzialna za to, czy w czym¶ gram, czy nie - podkre¶la aktorka.


Zobacz: Alicja Bachleda Curu¶: Musiałam się pokazać w czę¶ciowym negliżu

Alicja mówi też o imprezach, których unika. Na pytanie, czy chodzi na spotkania branżowe, mówi:

Bardzo rzadko. takie: chodĽ, idziemy, będzie ten i ten, mnie nie przekonuje. Na przyjęciu nie dostanie się dobrej roli. Film to biznes. A w biznesie ważne s± konkrety, odpowiedzialno¶ć i rzetelno¶ć. Na bankietach każdy się popisuje, stwarza ułudę czego¶, czego nie ma. Mnie to mało interesuje - kończy temat gwiazda.


Cały wywiad z Alicj± Bachled±-Curu¶ przeczytacie w nowym, czerwcowym numerze Harper's Bazaar.Windy and crisp walk, perfect x #runyoncanyon #holidays #caliliving #la #beautifulviews ☀😘

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alicja Bachleda_Official (@alicjabc)
Dlaczego amerykańscy mężczyĽni rozczarowali Alicję Bachledę-Curu¶?

Dlaczego amerykańscy mężczyĽni rozczarowali Alicję Bachledę-Curu¶?

Dlaczego amerykańscy mężczyĽni rozczarowali Alicję Bachledę-Curu¶?

Dlaczego amerykańscy mężczyĽni rozczarowali Alicję Bachledę-Curu¶?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!