Dlaczego Cathriona White popełniła samobójstwo?

przejdź do komentarzy

Posłuchajcie historii o tym, co połączyło ją z Jimmem Carreyem.

cathriona white cathriona white/© Instagram
Od momentu, w którym amerykańskie media podały, że Cathriona White (30 l.), była dziewczyna Jimma Carreya (53 l.) została znaleziona martwa w swoim domu w Los Angeles, wszyscy zdają jedno pytanie: "Dlaczego?".

Początkowo mówiono o tym, że dziewczyna przedawkowała narkotyki, bowiem nie chciała żyć dłużej bez swojego ukochanego, z którym rozstała się kilka dni temu. Dzisiaj znajomi gwiazdy tłumaczą, że przez większość swojego życia Cat walczyła z depresją.

Jej śmierć to tragedia, jednak osoby, które dobrze ja znały nie są w wielkim szoku - Cat przez większość swojego życia walczyła z depresją. W rzeczywistości to ta choroba połączyła ją z Jimmem. Gdy on nie mógł wstać z łóżka, ona była przy nim i odwrotnie. Choć to smutne, to właśnie ta choroba połączyła aktora i wizażystkę. Carrey również przez wiele lat walczył z depresją. Mieli w sobie oparcie. Bywały dni, gdy we dwójkę nie wstawali z łóżek, zasuwali zasłony i całymi dniami leżeli. Czasem Jim chciał zabierać ją na hollywoodzkie imprezy, ale była zbyt nieśmiała i nie odnajdywała się w tym klimacie, wolała wracać do domu. To nie miłosny zawód zmusił ją do odebrania sobie życia, tylko depresja, z którą walczyła przez większość swoich dni. Jim był dla niej jedynym przyjacielem w Stanach i była w nim szaleńczo zakochana. Gdy ich związek dobiegł końca, straciła sens życia - mówi znajomy Cat.


Okazuje się, ze wiele hollywoodzkich gwiazd przegrywa walkę z depresją. Choroba pchnęła do samobójstwa m.in. Robina Williamsa, Heatha Ledgera czy L'Wren Scott.


Dlaczego Cathriona White popełniła samobójstwo?

Dlaczego Cathriona White popełniła samobójstwo?

Dlaczego Cathriona White popełniła samobójstwo?

Dlaczego Cathriona White popełniła samobójstwo?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!