Dlaczego małżeństwo z Radkiem przeszło kryzys?

przejdź do komentarzy

"Myślałam, że nikt się nikim nie znudzi."

doda doda/© KAPiF
"Będzie rozwód czy nie?" - to pytanie zadaje sobie wiele osób. Wygląda na to, że tak.

- Pozew rozwodowy poszedł do Szczecina, gdzie trzeba czekać w kolejce. To, że próbujemy z Radosławem nauczyć się ze sobą żyć raz jeszcze, nie zmienia mojej decyzji - powiedziała Doda magazynowi Świat i Ludzie.

- Mieszkamy pod jednym dachem. Kiedyś tak nie było. Oszukiwałam się, że moje życie jest fajne, bo na pewno nikt się nikomu nie znudzi. Byłam w błędzie. Ludzie, którzy chcą spędzić razem życie, muszą żyć pod jednym dachem, i tyle.

Doda wyciągnęła ponoć wnioski z całej tej sytuacji.

- Uważam, że byłam za młoda na małżeństwo. Znałam Radka wiele lat i wydawało mi się, że znam go na wylot. Potem okazało się, że nie do końca... Moje małżeństwo było największym kompromisem, jaki w życiu pamiętam.

- Zgodziłam się na to, by spotykać się z mężem dwa razy w tygodniu, a o tym, co się w jego życiu dzieje, dowiadywałam się od osób trzecich.

Czego piosenkarka oczekuje więc od mężczyzn? Przede wszystkim zaradności.

- Dla mnie nie ma rzeczy nie do załatwienia. Kiedy mam problem, wykonuję ze trzy telefony i problem przestaje istnieć. I tego samego oczekuję od mężczyzn. Nie znoszę bezmyślnych, bezradnych facetów, których wszystko w życiu przerasta.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!