Dlaczego Marta Wierzbicka spowodowała wypadek?

przejdź do komentarzy

Gęsto się tłumaczyła w DDTVN.

marta wierzbicka marta wierzbicka/KAPiF
Jazda samochodem i telefon bez zestawu głośnomówiącego? Selfies i filmiki w trakcie kierowania samochodem? Takie sytuacje zdarzają się nie tylko Kardashiankom.

Ostatnio głośno było o stłuczce Rafała Maślaka i wypadku Marty Wierzbickiej. Marta wjechała pod tramwaj. W DDTVN postanowiła wytłumaczyć się z tego zdarzenia.

Marta przyznała, że często korzysta z telefonu w samochodzie. Tym razem na szczęście go nie miała. Gdyby nie szybka reakcja, tramwaj mógłby pozbawić ją zdrowia, a nawet życia:

Ja przyznam się bez bicia, że często używałam do zeszłego tygodnia telefonu w trakcie jazdy. Tego dnia telefon miałam obok i nawet pomyślałam sobie, wychodząc z teatru "Kurcze, ale mam dzisiaj dużo czasu, mam taki spokojny dzień, będę jechała spokojnie". (...) W ciągu ostatnich trzech tygodni miałam chyba ze trzy takie sytuacje groźne i w końcu się skończyło tak, że wjechałam w ten tramwaj, nie używając telefonu. Gdybym w tamtym momencie miała ten telefon, to ja nie chcę myśleć, jakby się to skończyło. Podejrzewam, że centralnie wtedy by we mnie walnął, bo nie zdążyłabym odbić - nie byłoby dwóch rąk na kierownicy, nie byłoby takiego skupienia. W każdym razie, chciałabym powiedzieć, że to jest niebezpieczne. Młodzie ludzie jeżdżą z tymi telefonami, gadają.


Dołączamy się do apelu Marty.

Marta Wierzbicka w DDTVN TUTAJ.

 


Dlaczego Marta Wierzbicka spowodowała wypadek?

Dlaczego Marta Wierzbicka spowodowała wypadek?

Dlaczego Marta Wierzbicka spowodowała wypadek?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!