Dlaczego Tori Spelling jest taka chuda?

przejdź do komentarzy

Nie zazdrościmy.

tori spelling tori spelling/© Fame/Flynet
Wprawdzie Tori Spelling (41 l.) nie ma figury modelki, ale jak na mamę czwórki dzieci celebrytka prezentuje się naprawdę szczuplutko. Może nawet za szczupło, biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia o zdrowiu gwiazdy.

Żona Deana McDermotta trafiła do szpitala z załamaniem nerwowym. Tori jest cienka jak kartka papieru nie dlatego, bo trenuje i się odchudza, a zjada ją stres.

Co trapi słynną blondynkę? Raz problemy w związku, dwa problemy finansowe i przy tych drugich zatrzymamy się na dłużej.

W ostatnim odcinku swojego show Tori zdradziła, że żyje od wypłaty do wypłaty. Problemem jest rozrzutność celebrytki. Ojcem Tori był słynny Aaron Spelling , jeden z największych producentów filmowych na świecie. Jego fortuna wyceniona została na 600 milionów dolarów. Przez całe życie niczego nie odmawiał swojej córeczce - zbudował dla niej muzeum zabawek w ich 123 pokojowej rezydencji, pokój do pakowania prezentów czy garderobą zajmującą całe piętro ogromnej rezydencji. Jednak w testamencie zostawił Tori jedynie 200 tysięcy. Ba, tyle celerbytka zjadała na śniadanie. Mówi się, że tuż przed śmiercią chorego na Aizhalmera Aarona, testament zmieniła jego żona, zazdrosna o sukcesy córki matka Tori. Dzisiaj panie drą koty o fortunę.

W każdym razie, nienauczona oszczędzania celebrytka wydała 18 milionów dolarów od momentu związania się z Deanem, czyli w ciągu 8 lat.

Nic dziwnego, ze Tori drży na samą myśl o swojej przyszłości? Zwyczajnie kończy się jej gotówka.


Dlaczego Tori Spelling jest taka chuda?

Dlaczego Tori Spelling jest taka chuda?

Dlaczego Tori Spelling jest taka chuda?

Dlaczego Tori Spelling jest taka chuda?

Dlaczego Tori Spelling jest taka chuda?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!